Apocalypto, permalink
Seimo transportas :)
2001 m. aukcionas |
Apocalypto, permalink
Seimo transportas :)
XC, permalink
Pamenu kažkelintais ten 199x metais seimo nariams centralizuotai Golfus
nupirko. Atrodė abybienna prabanga. Šitam aukcione, panašu, dalis jų iš
autoparko išvažiavo...
On 21/06/2026 19:32, Apocalypto wrote:
Seimo transportas :)
https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000775101/2001-m-surengtas-
ypatingas-aukcionas-buvo-galima-isigyti-seimo-automobilius
Dainiushas, permalink
jei 4tas golfas, tai savo laikui buvo tikrai puikus automobilis, ir
medžiagos ir važiavimas ir įranga ir viendevyni tėdėY su raudonom I
On 6/21/2026 8:13 PM, XC wrote:
Pamenu kažkelintais ten 199x metais seimo nariams centralizuotai Golfus
nupirko. Atrodė abybienna prabanga. Šitam aukcione, panašu, dalis jų iš
autoparko išvažiavo...On 21/06/2026 19:32, Apocalypto wrote:
Seimo transportas :)
https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000775101/2001-m-surengtas-
ypatingas-aukcionas-buvo-galima-isigyti-seimo-automobilius
70005, permalink
On 2026-06-21 22:00, Dainiushas wrote:
jei 4tas golfas, tai savo laikui buvo tikrai puikus automobilis, ir
medžiagos ir važiavimas ir įranga ir viendevyni tėdėY su raudonom I
Medžiagų ten buvo visokių. Įsėdęs iš P307 į tokį, pasijutau nubaustas
plastmasių kaip mano '87 Golf II.
Dainiushas, permalink
šiaip iš P306 ;)
o kurios ten medžiagos peže tokios nuostabios?
On 6/22/2026 10:37 AM, 70005 wrote:
On 2026-06-21 22:00, Dainiushas wrote:
jei 4tas golfas, tai savo laikui buvo tikrai puikus automobilis, ir
medžiagos ir važiavimas ir įranga ir viendevyni tėdėY su raudonom IMedžiagų ten buvo visokių. Įsėdęs iš P307 į tokį, pasijutau nubaustas
plastmasių kaip mano '87 Golf II.
foonia, permalink
Dainiushas skirdain@gmail.com Wrote in message:r
šiaip iš P306 ;)o kurios ten medžiagos peže tokios nuostabios?On 6/22/2026 10:37 AM, 70005 wrote:> On 2026-06-21 22:00, Dainiushas wrote:>> jei 4tas golfas, tai savo laikui buvo tikrai puikus automobilis, ir >> medžiagos ir važiavimas ir įranga ir viendevyni tėdėY su raudonom I> > Medžiagų ten buvo visokių. Įsėdęs iš P307 į tokį, pasijutau nubaustas > plastmasių kaip mano '87 Golf II.>
tu metu pezuose minkstos veliurines seduskes buvo. Tuo metu kai as turejau golf II, pas svogerius buvo visokie top lygio prancuzai ala R25, Safrane, XM - nu nieko ten blatno nebuvo, skonio reikalas.
--
foonia
----Android NewsGroup Reader----
https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html
70005, permalink
On 2026-06-22 20:07, Dainiushas wrote:
šiaip iš P306 ;)
Kodėl nutarei, kad iš P306?
o kurios ten medžiagos peže tokios nuostabios?
Aš apie pežo medžiagas nekalbėjau. Sakiau tik, kad po jo - sutikim,
eilinių - medžiagų golfas pasirodė kaip bausmė.
Tiesa, ten buvo vienos žymios firmos tarnybinio parko atstovė, tai gal
ir komplektacija prie baziškesnių.
Dainiushas, permalink
307 ir Golf IV prasilenkę laike. Nekalbant jau apie trečią
On 6/23/2026 6:49 PM, 70005 wrote:
On 2026-06-22 20:07, Dainiushas wrote:
šiaip iš P306 ;)
Kodėl nutarei, kad iš P306?
o kurios ten medžiagos peže tokios nuostabios?
Aš apie pežo medžiagas nekalbėjau. Sakiau tik, kad po jo - sutikim,
eilinių - medžiagų golfas pasirodė kaip bausmė.Tiesa, ten buvo vienos žymios firmos tarnybinio parko atstovė, tai gal
ir komplektacija prie baziškesnių.
70005, permalink
On 2026-06-23 23:30, Dainiushas wrote:
307 ir Golf IV prasilenkę laike. Nekalbant jau apie trečią
307-as buvo 2002 gimimo, veiksmas vyko gal 2005?
Dainiushas, permalink
ketvirtas golfas ėjo 1997-2003, peu 01-08
On 6/24/2026 2:50 PM, 70005 wrote:
On 2026-06-23 23:30, Dainiushas wrote:
307 ir Golf IV prasilenkę laike. Nekalbant jau apie trečią
307-as buvo 2002 gimimo, veiksmas vyko gal 2005?
70005, permalink
On 2026-06-24 22:14, Dainiushas wrote:
ketvirtas golfas ėjo 1997-2003, peu 01-08
Tada gal ir su V palyginimas. Tuo blogiau golfui.
Dainiushas, permalink
mano subjektyvia, penktas buvo blogiau už ketvirtą. kaip ir pasatas B6
už B5. Kažkas jiems buvo užėję 90tų gale premium'ą vaizduot.
On 6/25/2026 12:32 PM, 70005 wrote:
On 2026-06-24 22:14, Dainiushas wrote:
ketvirtas golfas ėjo 1997-2003, peu 01-08
Tada gal ir su V palyginimas. Tuo blogiau golfui.
foonia, permalink
Dainiushas skirdain@gmail.com Wrote in message:r
mano subjektyvia, penktas buvo blogiau už ketvirtą. kaip ir pasatas B6 už B5. Kažkas jiems buvo užėję 90tų gale premium'ą vaizduot.On 6/25/2026 12:32 PM, 70005 wrote:> On 2026-06-24 22:14, Dainiushas wrote:>> ketvirtas golfas ėjo 1997-2003, peu 01-08> > Tada gal ir su V palyginimas. Tuo blogiau golfui.>
Tai kad noras premiuma vaizduot nuo B5 prasidejo - overengineerinta pakaba, W8 i B5.5 ir pan.
--
foonia
----Android NewsGroup Reader----
https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html
Kenis, permalink
Kad kiek pamenu vien Golf III pirkti seimūnams buvo. Dar numeriai visų
buvo LRS 0XX
On 6/21/2026 11:00 PM, Dainiushas wrote:
jei 4tas golfas, tai savo laikui buvo tikrai puikus automobilis, ir
medžiagos ir važiavimas ir įranga ir viendevyni tėdėY su raudonom IOn 6/21/2026 8:13 PM, XC wrote:
Pamenu kažkelintais ten 199x metais seimo nariams centralizuotai
Golfus nupirko. Atrodė abybienna prabanga. Šitam aukcione, panašu,
dalis jų iš autoparko išvažiavo...On 21/06/2026 19:32, Apocalypto wrote:
Seimo transportas :)
https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000775101/2001-m-surengtas-
ypatingas-aukcionas-buvo-galima-isigyti-seimo-automobilius
Tomas, permalink
Treti buvo seime
"Dainiushas" parašė naujienų news:1119fsb$2302f$4@news.rkm.lt...
jei 4tas golfas, tai savo laikui buvo tikrai puikus automobilis, ir
medžiagos ir važiavimas ir įranga ir viendevyni tėdėY su raudonom I
On 6/21/2026 8:13 PM, XC wrote:
Pamenu kažkelintais ten 199x metais seimo nariams centralizuotai Golfus
nupirko. Atrodė abybienna prabanga. Šitam aukcione, panašu, dalis jų iš
autoparko išvažiavo...On 21/06/2026 19:32, Apocalypto wrote:
Seimo transportas :)
https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000775101/2001-m-surengtas-
ypatingas-aukcionas-buvo-galima-isigyti-seimo-automobilius