Sail, permalink
Jei negyvas be skausmo ir greitai - px. Pats procesas sux, rezultatas px.
Taip ir neatsakei, džiugins visiems mašinoa su 3 cilindrais iki 80
arklių ir 30 mieste ar ne?
Nes nemanau bandysi paneigti kad saugumo tikrai prisidėtų.
On 2026-06-11 12:56, Dainiushas wrote:
O tave džiugina būti laisvu bet negyvu?
30 greitis mieste su kamščiais yra px iš esmės, nuvažiuosi turbūt per
panašiai laiko, tik ilgiau važiuosi trumpiau stovėsi. O dar jei visi
tvarkingai važiuotų, tai turbūt ir greičiau nuvažiuotum. Tik vat
visokiem laisvės apologetams labai skauda, kai negali gazą iki dugno,
per dešinę aplenkt ir užsirikiuot prieš nosi kalant per stabdžius.