autopagalba, permalink
Greitai ten viskas keičiasi, gal nuo programos versijos priklauso. As kai
norejau toyota pirkti, pirmiausia su city bee vazinejau. Jokiu pyp nebuvo
del greicio. Nei corola nei yaris.
Toyota salone buvo 3 demo corolos. Vienai pyp issijungia vaikstant per
setting. Antrai buvo padarytas pyp isjungimo shortcut and ekrano. Bet jis
neveikia. Trecia stovejo po stiklu salone, dar nevazineta - salone uzkurus
shortcut buvo aktyvus, galima ijungt/isjungt.
Kodel visos skirtingos niekas negalejo paaiskinti. Ir niekas negalejo
paaiskinti kokia man atvaziuotu uz poros men.
Kalbejo, kad tas shortcut tik dalinai veiks. Jei keiciasi greicio zona, pvz
is 50kmh i 90kmh vel reiktu spausti shortcut, nes pypses. Jei mieste
vazinesi kur 50kmh, uzteks viena kart paspausti shortcut ir bus tylu.
Nebent pateksi i 40kmh gatve - tada vel pyp.
Nusprendziau nebeziureti i toyota, bent keleta metu. Gal kada susitvarkys,
jei nepabloges
ManXP man@giliai.px wrote:
Nu žinok 100% garantuoju, kad nebuvo nei vieno cypimo dėl greičio ir ta
sistema buvo nuolat išjungta :) Nežinau ar susiję, bet ten buvo demo
automobilis su ~1000 KM rida - tai gal gamintojas turi kažkokią galimybę
padaryt kad veiktų "normaliai" kol duoda testuot klientams ir nenori jų
užpist, o kai jau parduoda, padaro, kad nebūtų galima išjungt?On 2026-06-10 23:24, Herkus wrote:
Galvojai, kad 5l varikliai uzdrausti? :)
Skaiciuojamas visas gamintojo auto parko emisiju vidurkis. Isudzius
pakankamai EV, atsiranda vietos ir smagiu kubaturu varikliams. Plius,
emisiju kastai iskaiciuojami i ju kainas. Ir vilkas sotus ir avys
sveikos. Ferraris net dabar leidzia 6.5l variklius, ir nieko.
'25 porsche greicio alertai permanentu neissijungia, naujesnio softo,
kiek zinau nera. Eu reglamento nepakeite irgi. Bet labai apsidziaugciau,
jei nebutum susapnaves :)