Dainiushas, permalink
tikriausiai ne, čia oldskūlo puristų fetišas.
VAG'o net litrinis tricilindris važiuoja padoriai ir laiko ilgiau nei
tie seni atmosferikai.
On 6/10/2026 11:21 PM, Spyco wrote:
Nu bet realiai, negi tas atmosferikas geriau vaziuoja nei bet koks kitas turbininis?
"Dainiushas" skirdain@gmail.com rašė:
tai mazdos gi vis dar atmosferinėsOn 6/10/2026 8:45 PM, ManXP wrote:
Teoriškai taip, EU reikalavimai. Bet praktiškai - kai kurie gamintojai > kažkaip išlaviruoja tarp teisės aktų ir atsižvelgimo į vairuotojo norus. > Konkretūs pavyzdžiai iš mano patirties:
- Išmetimas. Turbūt nuo kokių 2010 visokie AMG, M ir RS tildo > duslintuvus nes "reikalavimai". Nu ble, turėjau '18 F-Type R - popkornai > iš duslintuvų pylėsi taip, kad žmona būdama Kaune girdėdavo kai aš dar > Elektrėnuose būdavau :) 117 decibelų ant gamyklinio išmetimo pasiekus > vos 3000+ RPM - https://youtu.be/1TYPtWeNhUw?t=277 - nu reiškia labai > norint kažkaip įmanoma?
- Emisijos. Visi mažina kubatūras, atmosferinio variklio neįmanoma rast > turbūt nuo 2010 metų (apie hibridus nekalbu). Pas brolį Lexus LC su 5 > litrų atmosferiku - nu reiškia įmanoma? :)
- Pypsėjimai dėl greičio. Žinau, kad nuo 2025 EU sugriežtino taisykles > ir dabar totalus pyzdiec. Savaitgalį su '25 Golf 8 nuvažiavau 1500+ KM - > bbd ant greičio sistemos, įsijungia atgal kiekvieną kartą užkūrus > variklį. Ir jau kaltinau EU, kai staiga atsiminiau - nu bet prieš kelis > mėnesius važiavau su '26 Kajenu - kartą išjungęs pamiršti visam laikui. > Tai ble, turbūt galima normaliai padaryt nepažeidžiant teisės aktų?
> On 2026-06-03 16:04, Sail wrote:
Žinau kad nelabai į temą, bet nuomotoj šių metų dačioj lygiai tas pats >> buvo.Spėju EU reikalavimas toks kad tu užsidulkintum ir negalėtum kartą ir >> visiems laikams išjungti start/stopo, asistentų, pim pim viso kito gėrio.
Sveikas atvykęs į 21 amžių kur gamintojai ir biurokratai geriau žino >> ko tau reikia.
Nebent per programavimo interfeisą rasi kur nors forumuose kaip galima >> patiunint.