Dainiushas, permalink
tai mazdos gi vis dar atmosferinės
On 6/10/2026 8:45 PM, ManXP wrote:
Teoriškai taip, EU reikalavimai. Bet praktiškai - kai kurie gamintojai
kažkaip išlaviruoja tarp teisės aktų ir atsižvelgimo į vairuotojo norus.
Konkretūs pavyzdžiai iš mano patirties:
Išmetimas. Turbūt nuo kokių 2010 visokie AMG, M ir RS tildo
duslintuvus nes "reikalavimai". Nu ble, turėjau '18 F-Type R - popkornai
iš duslintuvų pylėsi taip, kad žmona būdama Kaune girdėdavo kai aš dar
Elektrėnuose būdavau :) 117 decibelų ant gamyklinio išmetimo pasiekus
vos 3000+ RPM - https://youtu.be/1TYPtWeNhUw?t=277 - nu reiškia labai
norint kažkaip įmanoma?Emisijos. Visi mažina kubatūras, atmosferinio variklio neįmanoma rast
turbūt nuo 2010 metų (apie hibridus nekalbu). Pas brolį Lexus LC su 5
litrų atmosferiku - nu reiškia įmanoma? :)Pypsėjimai dėl greičio. Žinau, kad nuo 2025 EU sugriežtino taisykles
ir dabar totalus pyzdiec. Savaitgalį su '25 Golf 8 nuvažiavau 1500+ KM -
bbd ant greičio sistemos, įsijungia atgal kiekvieną kartą užkūrus
variklį. Ir jau kaltinau EU, kai staiga atsiminiau - nu bet prieš kelis
mėnesius važiavau su '26 Kajenu - kartą išjungęs pamiršti visam laikui.
Tai ble, turbūt galima normaliai padaryt nepažeidžiant teisės aktų?On 2026-06-03 16:04, Sail wrote:
Žinau kad nelabai į temą, bet nuomotoj šių metų dačioj lygiai tas pats
buvo.Spėju EU reikalavimas toks kad tu užsidulkintum ir negalėtum kartą ir
visiems laikams išjungti start/stopo, asistentų, pim pim viso kito gėrio.Sveikas atvykęs į 21 amžių kur gamintojai ir biurokratai geriau žino
ko tau reikia.Nebent per programavimo interfeisą rasi kur nors forumuose kaip galima
patiunint.