Sniegas, permalink
Kaip galima padaryti, kad DI pakomentuotų fotografiją?
Offtopic: Ar DI pakomentuoja fotografijas? |
Sniegas, permalink
Kaip galima padaryti, kad DI pakomentuotų fotografiją?
Sniegas, permalink
Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar čia
jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos nenuėjo?
eSSas, permalink
On 09/06/2026 20:31, Sniegas wrote:
Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar čia
jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos nenuėjo?
Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi
S.
Sniegas, permalink
Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės
greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti.
Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 -
1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai
smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos
storis 3-5 mm.
2026-06-09 20:33, eSSas rašė:
On 09/06/2026 20:31, Sniegas wrote:
Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar
čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos
nenuėjo?Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi
S.
eSSas, permalink
On 09/06/2026 20:46, Sniegas wrote:
Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės
greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti.
Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 -
1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai
smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos
storis 3-5 mm.
1-1.5 mm čia ne žaizda, o įdrėskimas. Na bus pažeista giliau, na ir ką?
Nuo gegužės 11 turėjo jau užgyti. Neužgijo? Klausk DI, kaip geriausiai
pasiruošt laidotuvėms. Kada nors vis tiek prireiks
S.
Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar
čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos
nenuėjo?Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi
Sniegas, permalink
Beveik užsitraukė. Pažiūrėk, koks buvo gegužės 21 dieną.
2026-06-09 20:50, eSSas rašė:
On 09/06/2026 20:46, Sniegas wrote:
Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės
greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti.
Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 -
1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai
smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos
storis 3-5 mm.1-1.5 mm čia ne žaizda, o įdrėskimas. Na bus pažeista giliau, na ir ką?
Nuo gegužės 11 turėjo jau užgyti. Neužgijo? Klausk DI, kaip geriausiai
pasiruošt laidotuvėms. Kada nors vis tiek prireiksS.
Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar
čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos
nenuėjo?Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi
eSSas, permalink
On 09/06/2026 21:15, Sniegas wrote:
Beveik užsitraukė. Pažiūrėk, koks buvo gegužės 21 dieną.
Dabar čia iš viso nėra apie ką kalbėt. Bijai rando ant piršto galo?
S.
Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo,
ar čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau
odos nenuėjo?
Bronco, permalink
On 2026-06-09 21:44, eSSas wrote:
Bijai rando ant piršto galo?
Jam svarbu, kad klostė nesusidarytų, nes turės du vienodus pirštus.
Sniegas, permalink
Pas tave ant visų pirštų nagai auga, ar visgi turi vieną (gal) be nago?
2026-06-09 21:50, Bronco rašė:
On 2026-06-09 21:44, eSSas wrote:
Bijai rando ant piršto galo?
Jam svarbu, kad klostė nesusidarytų, nes turės du vienodus pirštus.
eSSas, permalink
On 09/06/2026 21:50, Bronco wrote:
On 2026-06-09 21:44, eSSas wrote:
Bijai rando ant piršto galo?
Jam svarbu, kad klostė nesusidarytų, nes turės du vienodus pirštus.
Pamanykit. Kolegai ant smiliaus prisiuvo kojos piršto fragmentą, kad
rašiklį nulaikytų - ir nieko, moksliniam darbui tiko
S.
Sniegas, permalink
Kad tamsta ir negudrus. Bronco juk bybį su pirštu lygina.
2026-06-09 22:01, eSSas rašė:
On 09/06/2026 21:50, Bronco wrote:
On 2026-06-09 21:44, eSSas wrote:
Bijai rando ant piršto galo?
Jam svarbu, kad klostė nesusidarytų, nes turės du vienodus pirštus.
Pamanykit. Kolegai ant smiliaus prisiuvo kojos piršto fragmentą, kad
rašiklį nulaikytų - ir nieko, moksliniam darbui tikoS.
eSSas, permalink
On 09/06/2026 22:09, Sniegas wrote:
Kad tamsta ir negudrus. Bronco juk bybį su pirštu lygina.
Negi man su pareigūnu lygintis
S.
Bijai rando ant piršto galo?
Jam svarbu, kad klostė nesusidarytų, nes turės du vienodus pirštus.
Pamanykit. Kolegai ant smiliaus prisiuvo kojos piršto fragmentą, kad
rašiklį nulaikytų - ir nieko, moksliniam darbui tiko
wiza, permalink
Betadine tobulai gydo žaizdas
foonia, permalink
Sniegas n@gmail.com Wrote in message:r
Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti. Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 - 1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos storis 3-5 mm.2026-06-09 20:33, eSSas rašė:> On 09/06/2026 20:31, Sniegas wrote:>> Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar >> čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos >> nenuėjo?> > Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi> > S.
Tai geriau kai ner ka siuti nei kad nuvarius i Varenos ligonine tau tingedami siuti susega ranka su karines chirurgijos skobkem :-) Kai Vilniuj reikejo isimt ejo vos ne i muzieju skobkiu isemimo toolso skolintis.
--
foonia
----Android NewsGroup Reader----
https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html
eSSas, permalink
On 10/06/2026 08:13, foonia wrote:
Sniegas n@gmail.com Wrote in message:r
Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti. Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 - 1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos storis 3-5 mm.2026-06-09 20:33, eSSas rašė:> On 09/06/2026 20:31, Sniegas wrote:>> Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar >> čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos >> nenuėjo?> > Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi> > S.
Tai geriau kai ner ka siuti nei kad nuvarius i Varenos ligonine tau tingedami siuti susega ranka su karines chirurgijos skobkem :-) Kai Vilniuj reikejo isimt ejo vos ne i muzieju skobkiu isemimo toolso skolintis.
Aš kai nykštį su bulgarke bandžiau nusipjaut, Ignalinos ligoninėj kaip
sykis budėjo traumatologas iš Lazdynų. Imobilizavo pirštą su pagaliuku
nuo ledų ir išsiuntė siūt į Vilnių. Vilniuje pagyrė už teisingą sprendimą
S.
Sniegas, permalink
Man siuvimas neaktualu, bet smalsu, ar pažeistas gilesnis sluoksnis, nei
oda. Ryt bus lygiai mėnuo. Žioplas, neišjungiau staklių prieš valymą ir
prisiliečiau. Buvau pamiršęs, kad ten pjūklas po prispaudėjo ratukais yra.
2026-06-10 18:00, eSSas rašė:
>
Aš kai nykštį su bulgarke bandžiau nusipjaut, Ignalinos ligoninėj kaip
sykis budėjo traumatologas iš Lazdynų. Imobilizavo pirštą su pagaliuku
nuo ledų ir išsiuntė siūt į Vilnių. Vilniuje pagyrė už teisingą sprendimąS.
eSSas, permalink
On 10/06/2026 18:31, Sniegas wrote:
Man siuvimas neaktualu, bet smalsu, ar pažeistas gilesnis sluoksnis, nei
oda. Ryt bus lygiai mėnuo. Žioplas, neišjungiau staklių prieš valymą ir
prisiliečiau. Buvau pamiršęs, kad ten pjūklas po prispaudėjo ratukais yra.
Oda yra kompleksinė daugiasluoksnė ir daugiakomponentė struktūra, taigi
"gilesnis sluoksnis" yra specifinio susitarimo reikalas.
Kodėl taip svarbi jo pažeidimo galimybė? Tikiesi atipinės regeneracijos ;-)?
S.
Sniegas, permalink
Tiesiog smalsu, ar perėjo giliau odos. Nes buvo daug kraujo. Ir skausmo.
2026-06-10 18:43, eSSas rašė:
On 10/06/2026 18:31, Sniegas wrote:
Man siuvimas neaktualu, bet smalsu, ar pažeistas gilesnis sluoksnis,
nei oda. Ryt bus lygiai mėnuo. Žioplas, neišjungiau staklių prieš
valymą ir prisiliečiau. Buvau pamiršęs, kad ten pjūklas po prispaudėjo
ratukais yra.Oda yra kompleksinė daugiasluoksnė ir daugiakomponentė struktūra, taigi
"gilesnis sluoksnis" yra specifinio susitarimo reikalas.Kodėl taip svarbi jo pažeidimo galimybė? Tikiesi atipinės regeneracijos
;-)?S.
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, permalink
2026-06-11 00:26, Sniegas rašė:
Tiesiog smalsu, ar perėjo giliau odos. Nes buvo daug kraujo. Ir skausmo.
čia pirmą kartą taip?
Nes "daug kraujo" yra daugiau nei ~200 ml. Kai kurios asabos leipsta ir
nuo mažiau, bet tik pirmą kartą.
Ateičiai - planuni po tekančiu vandeniu, nusausini, tvirtai sutempi
taip, kad nebūtų aukščio skirtumo ir suklijuoji pleistru.
Esant norui, gali suklijuoti su CA klijais, bet nepersistenk su storu
sluoksniu - jų reakcija egzoterminė.
Nusideginus labai rekomnenduoju hidrokoloidinį pleistrą.
Ir nerekomenduoju plonų trijų vijų kietlydinio grąžtų betonui...
--
Grzegorz
Chrząszczyrzewoszyce, powiat Łękołody
Sniegas, permalink
200 ml nebuvo, bet į guminę pirštinę pribėgo nemažai. Visgi pirštas,
daug kraujagyslių.
2026-06-16 21:56, Grzegorz Brzęczyszczykiewicz rašė:
2026-06-11 00:26, Sniegas rašė:
Tiesiog smalsu, ar perėjo giliau odos. Nes buvo daug kraujo. Ir skausmo.
čia pirmą kartą taip?
Nes "daug kraujo" yra daugiau nei ~200 ml. Kai kurios asabos leipsta ir
nuo mažiau, bet tik pirmą kartą.Ateičiai - planuni po tekančiu vandeniu, nusausini, tvirtai sutempi
taip, kad nebūtų aukščio skirtumo ir suklijuoji pleistru.
Esant norui, gali suklijuoti su CA klijais, bet nepersistenk su storu
sluoksniu - jų reakcija egzoterminė.Nusideginus labai rekomnenduoju hidrokoloidinį pleistrą.
Ir nerekomenduoju plonų trijų vijų kietlydinio grąžtų betonui...
Tomas, permalink
Kaip ramina chirurgai - bet koks kraujavimas anksčiau ar vėliau sustoja
pats...
On 2026-06-16 09:59 popiet, Sniegas wrote:
200 ml nebuvo, bet į guminę pirštinę pribėgo nemažai. Visgi pirštas,
daug kraujagyslių.2026-06-16 21:56, Grzegorz Brzęczyszczykiewicz rašė:
2026-06-11 00:26, Sniegas rašė:
Tiesiog smalsu, ar perėjo giliau odos. Nes buvo daug kraujo. Ir skausmo.
čia pirmą kartą taip?
Nes "daug kraujo" yra daugiau nei ~200 ml. Kai kurios asabos leipsta
ir nuo mažiau, bet tik pirmą kartą.Ateičiai - planuni po tekančiu vandeniu, nusausini, tvirtai sutempi
taip, kad nebūtų aukščio skirtumo ir suklijuoji pleistru.
Esant norui, gali suklijuoti su CA klijais, bet nepersistenk su storu
sluoksniu - jų reakcija egzoterminė.Nusideginus labai rekomnenduoju hidrokoloidinį pleistrą.
Ir nerekomenduoju plonų trijų vijų kietlydinio grąžtų betonui...
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, permalink
2026-06-16 21:59, Sniegas rašė:
200 ml nebuvo, bet į guminę pirštinę pribėgo nemažai. Visgi pirštas,
daug kraujagyslių.
nu tai pirštas. Daug vaizdo, jokio spaudimo.
Prieš mėnesį valiau žoles peiliu iš siauro tarpo. Ir aišku vienintelį
kartą, kai pjaunanti briauna buvo viršuje, ji susitiko su kitos rankos
pirštu. Palei nagą.
Žemės, vanduo toli ir kito darbo kaimo kapinėse gėriai.
Dabar vos randas matosi.
--
Grzegorz
Chrząszczyrzewoszyce, powiat Łękołody
eSSas, permalink
On 16/06/2026 21:56, Grzegorz Brzęczyszczykiewicz wrote:
2026-06-11 00:26, Sniegas rašė:
Tiesiog smalsu, ar perėjo giliau odos. Nes buvo daug kraujo. Ir skausmo.
čia pirmą kartą taip?
Nes "daug kraujo" yra daugiau nei ~200 ml. Kai kurios asabos leipsta ir
nuo mažiau, bet tik pirmą kartą.Ateičiai - planuni po tekančiu vandeniu, nusausini, tvirtai sutempi
taip, kad nebūtų aukščio skirtumo ir suklijuoji pleistru.
Esant norui, gali suklijuoti su CA klijais, bet nepersistenk su storu
sluoksniu - jų reakcija egzoterminė.
Man truputį smalsu, ką CA klijuotum prie nupjauto piršto galo. Bet tik
truputį
S.
Nusideginus labai rekomnenduoju hidrokoloidinį pleistrą.
Ir nerekomenduoju plonų trijų vijų kietlydinio grąžtų betonui...
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, permalink
2026-06-16 22:30, eSSas rašė:
Man truputį smalsu, ką CA klijuotum prie nupjauto piršto galo. Bet tik
truputį
žiūrint ką galima dar rasti.
Kaip klijai, jie gerai sulaiko kraują ir polimerizuojasi vandenyje.
Jei nupjauta daug - nepriklijuosi, deja teks siūti.
Jei praeita tik santykinai paviršiumi ... Svarbu rankų nesumaišyti :)
--
Grzegorz
Chrząszczyrzewoszyce, powiat Łękołody
eSSas, permalink
On 17/06/2026 00:11, Grzegorz Brzęczyszczykiewicz wrote:
2026-06-16 22:30, eSSas rašė:
Man truputį smalsu, ką CA klijuotum prie nupjauto piršto galo. Bet tik
truputįžiūrint ką galima dar rasti.
Kaip klijai, jie gerai sulaiko kraują ir polimerizuojasi vandenyje.Jei nupjauta daug - nepriklijuosi, deja teks siūti.
Jei praeita tik santykinai paviršiumi ... Svarbu rankų nesumaišyti :)
Klijai tinka įpjovimui, o ne nupjovimui. Kai praeinama paviršiumi, lieka
tik betadinas ir reguliarus tvarsčio keitimas, kol žaizda užsitrauks
S.
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, permalink
2026-06-17 19:02, eSSas rašė:
Klijai tinka įpjovimui, o ne nupjovimui. Kai praeinama paviršiumi, lieka
tik betadinas ir reguliarus tvarsčio keitimas, kol žaizda užsitrauks
Jei tik paviršinis (pūslė, nudegimas, dalies skalpo netekimas ir pan) -
stebuklus daro hidrokoloidinis pleistas.
--
Grzegorz
Chrząszczyrzewoszyce, powiat Łękołody
Sniegas, permalink
Šiandien:
2026-06-17 00:11, Grzegorz Brzęczyszczykiewicz rašė:
2026-06-16 22:30, eSSas rašė:
Man truputį smalsu, ką CA klijuotum prie nupjauto piršto galo. Bet tik
truputįžiūrint ką galima dar rasti.
Kaip klijai, jie gerai sulaiko kraują ir polimerizuojasi vandenyje.Jei nupjauta daug - nepriklijuosi, deja teks siūti.
Jei praeita tik santykinai paviršiumi ... Svarbu rankų nesumaišyti :)
News Reader, permalink
Gyvensi
Sniegas n@gmail.com wrote:
Šiandien:
2026-06-17 00:11, Grzegorz Brzęczyszczykiewicz rašė:
2026-06-16 22:30, eSSas rašė:
Man truputį smalsu, ką CA klijuotum prie nupjauto piršto galo. Bet tik
truputįžiūrint ką galima dar rasti.
Kaip klijai, jie gerai sulaiko kraują ir polimerizuojasi vandenyje.Jei nupjauta daug - nepriklijuosi, deja teks siūti.
Jei praeita tik santykinai paviršiumi ... Svarbu rankų nesumaišyti :)
--
News Reader
3 series
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, permalink
2026-06-18 23:39, Sniegas rašė:
Šiandien:
nereikia čia mums nei priekaištauti, nei rodyti kur turime eiti.
Iki vestuvių sugis.
--
Grzegorz
Chrząszczyrzewoszyce, powiat Łękołody
Herkus, permalink
Tepk bepanthen plus ir uzsitrauks, maza beda. Pianinu galesi grot irgi. Nebent klausi, nes is arciau anatomija susipazint nusprendei. DI gi priima nuotrauku ikelimus.
--
Sniegas n@gmail.com Wrote in message:r
Man siuvimas neaktualu, bet smalsu, ar pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda. Ryt bus lygiai mėnuo. Žioplas, neišjungiau staklių prieš valymą ir prisiliečiau. Buvau pamiršęs, kad ten pjūklas po prispaudėjo ratukais yra.2026-06-10 18:00, eSSas rašė:> > Aš kai nykštį su bulgarke bandžiau nusipjaut, Ignalinos ligoninėj kaip > sykis budėjo traumatologas iš Lazdynų. Imobilizavo pirštą su pagaliuku > nuo ledų ir išsiuntė siūt į Vilnių. Vilniuje pagyrė už teisingą sprendimą> > S.
----Android NewsGroup Reader----
https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html
foonia, permalink
eSSas trach@tibid.ax Wrote in message:r
On 10/06/2026 08:13, foonia wrote:> Sniegas n@gmail.com Wrote in message:r>> Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti. Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 - 1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos storis 3-5 mm.2026-06-09 20:33, eSSas rašė:> On 09/06/2026 20:31, Sniegas wrote:>> Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar >> čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos >> nenuėjo?> > Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi> > S.> > Tai geriau kai ner ka siuti nei kad nuvarius i Varenos ligonine tau tingedami siuti susega ranka su karines chirurgijos skobkem :-) Kai Vilniuj reikejo isimt ejo vos ne i muzieju skobkiu isemimo toolso skolintis.Aš kai nykštį su bulgarke bandžiau nusipjaut, Ignalinos ligoninėj kaip sykis budėjo traumatologas iš Lazdynų. Imobilizavo pirštą su pagaliuku nuo ledų ir išsiuntė siūt į Vilnių. Vilniuje pagyrė už teisingą sprendimąS.
Prie bulgarkes anksciau buvo mada tvirtint medzio diskuspjovimo su neileistais dantimis, tai svogeriui darbas baiges su nutraukta sausgysle. O pas mane laimei toks daiktas istrukes is ranku pats nuvaziavo balkono grindimis, uzkabino slenksti, persoko i kambari ant parketo, nupjove prailgintojo per kuri buvo pajungtas laida ir tik tada sustojo :-)
--
foonia
----Android NewsGroup Reader----
https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html
eSSas, permalink
On 11/06/2026 10:19, foonia wrote:
eSSas trach@tibid.ax Wrote in message:r
On 10/06/2026 08:13, foonia wrote:> Sniegas n@gmail.com Wrote in message:r>> Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti. Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 - 1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos storis 3-5 mm.2026-06-09 20:33, eSSas rašė:> On 09/06/2026 20:31, Sniegas wrote:>> Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar >> čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos >> nenuėjo?> > Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi> > S.> > Tai geriau kai ner ka siuti nei kad nuvarius i Varenos ligonine tau tingedami siuti susega ranka su karines chirurgijos skobkem :-) Kai Vilniuj reikejo isimt ejo vos ne i muzieju skobkiu isemimo toolso skolintis.Aš kai nykštį su bulgarke bandžiau nusipjaut, Ignalinos ligoninėj kaip sykis budėjo traumatologas iš Lazdynų. Imobilizavo pirštą su pagaliuku nuo ledų ir išsiuntė siūt į Vilnių. Vilniuje pagyrė už teisingą sprendimąS.
Prie bulgarkes anksciau buvo mada tvirtint medzio diskuspjovimo su neileistais dantimis, tai
Tell me more... Dar vienas "gudras" reikalas yra dirbt su pirštinėm -
tada atsiranda neprasti šansai nusipjaut darbinės rankos pirštus
S.
svogeriui darbas baiges su nutraukta sausgysle. O pas mane laimei toks
daiktas istrukes is ranku pats nuvaziavo balkono grindimis, uzkabino
slenksti, persoko i kambari ant parketo, nupjove prailgintojo per kuri
buvo pajungtas laida ir tik tada sustojo :-)
Bronco, permalink
On 2026-06-11 17:42, eSSas wrote:
O pas mane laimei toks daiktas istrukes is ranku pats nuvaziavo balkono grindimis, uzkabino slenksti, persoko i kambari ant parketo, nupjove prailgintojo per kuri buvo pajungtas laida ir tik tada sustojo 🙂
Nu tai daryk išvadas! Tu toks nemokša su juo dirbti, jog daiGtas bandė pats nusižudyti iš nevilties :]
eSSas, permalink
On 11/06/2026 17:46, Bronco wrote:
On 2026-06-11 17:42, eSSas wrote:
O pas mane laimei toks daiktas istrukes is ranku pats nuvaziavo
balkono grindimis, uzkabino slenksti, persoko i kambari ant parketo,
nupjove prailgintojo per kuri buvo pajungtas laida ir tik tada sustojo 🙂Nu tai daryk išvadas! Tu toks nemokša su juo dirbti, jog daiGtas bandė
pats nusižudyti iš nevilties :]
Tu daryk išvadas, į kurį postą atsakinėji ir ką kupiūruoji :-)
S.
Bronco, permalink
On 2026-06-11 18:13, eSSas wrote:
>
Tu daryk išvadas, į kurį postą atsakinėji ir ką kupiūruoji 🙂
Ne! Vis tiek tu daryk išvadas kaip replajini :] Nes savo replajuje "pasisavinai" foonia teksto dalį, tai ir gavai atitinkamą replajų ;)
ABLomas, permalink
On 2026-06-09 20:20, Sniegas wrote:
Kaip galima padaryti, kad DI pakomentuotų fotografiją?
Atsakau techniškai, nes gi autosų grupėj klausimas:
- prie savo LLM modelio prisegi mmproj (aka 'vision projector' nors
faktiškai tai tik 'embeddingų generatorius', kam tas pompastiškas
užvadinimas)
- nurodai 'image_max_tokens' bent jau 2K tokiam pix
- sušeri gautus embedingo vektorius savo pasirinktam uncensored
modeliui (ar bent jau medgemma, jei neužknisa disclaimeriai)
(dažniausiai naudojamas UI tą padaro automatu, jei modelis yra multimodal)
- paprašai analizės ir toliau deepdivini tiek kiek reikia
(visus punktus apart paskutinio galima praleisti jei naudojamas koks
nors openrouter ir jau turi vienokį ar kitokį UI, bet su modelio
pasirinkimu greičiausiai teks pasicackinti vis tiek)
Bronco, permalink
On 2026-06-09 20:20, Sniegas wrote:
Kaip galima padaryti, kad DI pakomentuotų fotografiją?
Foto su pele nutempti į chat langą. Bet matyt tau sunku, tai prašom Gemini nuomonė:
Žaizdos vertinimas
Remiantis vaizdu nuotraukoje, žaizda atrodo kaip paviršinis odos netekimas (nudegimas, nulupta pūslė arba stiprus nubrozdinimas), kurio metu nusilupo viršutinis odos sluoksnis ir apsinuogino jautrus, rausvas audinys.
Ar reikia chirurginės pagalbos?
Greičiausiai ne, chirurginės pagalbos (pavyzdžiui, siuvimo) čia nereikia. Chirurgas žaizdas siuva tada, kai jos yra gilios, prasižergusios ir reikia sujungti jų kraštus. Šiuo atveju audinio kraštų sujungti neįmanoma, nes odos sluoksnis yra tiesiog nusitrynęs. Tokia žaizda turi sugyti pati – jūsų organizmas pats po truputį užaugins naują odos sluoksnį iš apačios į viršų.
Kaip prižiūrėti žaizdą namuose?
Kadangi pirštais liečiame viską aplinkui, pagrindinė užduotis dabar – apsaugoti šią vietą nuo nešvarumų ir padėti jai ramiai gyti:
Švara: Švelniai nuplaukite pirštą po vėsiu, bėgančiu vandeniu su muilu. Venkite agresyvių priemonių, tokių kaip grynas spiritas ar vandenilio peroksidas – jie graužia ir „sudegina“ naujas, bandančias susidaryti ląsteles, todėl gijimas tik pailgėja.
Drėgnasis gijimas: Užtepkite ploną sluoksnį žaizdų gijimą skatinančio tepalo ar gelio (pvz., su dekspantenoliu arba specialaus hidrogelio žaizdoms). Drėgnoje aplinkoje oda gyja greičiau ir mažiau skilinėja judinant pirštą.
Apsauga: Užklijuokite švariu, „kvėpuojančiu“ pleistru, kad apsaugotumėte nuo trinties ir nešvarumų. Pleistrą keiskite kasdien arba jam sušlapus.
Nelieskite odos kraštų: Stenkitės neplėšyti ir nekarpyti aplinkui likusios atšokusios odos, kad netyčia nepažeistumėte gilesnių, sveikų sluoksnių.
Kada vis dėlto reikėtų kreiptis į gydytoją?
Nors daktaro pagalbos dabar greičiausiai nereikia, stebėkite pirštą. Kreipkitės į medikus, jei pastebėsite infekcijos požymius:
Aplink žaizdą plinta ryškus paraudimas ir patinimas.
Atsiranda stiprus, pulsuojantis („tvinkčiojantis“) skausmas.
Iš žaizdos pradeda skirtis tiršti, geltoni ar žalsvi pūliai.
Pradedate karščiuoti.
Sniegas, permalink
Man nesunku, aš tiesiog nežinau, kur tempti. Į telefoną įsidiegiau
ChatGPT, ten viską paaiškino. Dar 4 savaites teks kęsti skausmą. Bent
taip parašė.
2026-06-11 00:08, Bronco rašė:
On 2026-06-09 20:20, Sniegas wrote:
Kaip galima padaryti, kad DI pakomentuotų fotografiją?
Foto su pele nutempti į chat langą. Bet matyt tau sunku, tai prašom
Gemini nuomonė:Žaizdos vertinimas
Remiantis vaizdu nuotraukoje, žaizda atrodo kaip paviršinis odos
netekimas (nudegimas, nulupta pūslė arba stiprus nubrozdinimas), kurio
metu nusilupo viršutinis odos sluoksnis ir apsinuogino jautrus, rausvas
audinys.Ar reikia chirurginės pagalbos?
Greičiausiai ne, chirurginės pagalbos (pavyzdžiui, siuvimo) čia
nereikia. Chirurgas žaizdas siuva tada, kai jos yra gilios,
prasižergusios ir reikia sujungti jų kraštus. Šiuo atveju audinio kraštų
sujungti neįmanoma, nes odos sluoksnis yra tiesiog nusitrynęs. Tokia
žaizda turi sugyti pati – jūsų organizmas pats po truputį užaugins naują
odos sluoksnį iš apačios į viršų.Kaip prižiūrėti žaizdą namuose?
Kadangi pirštais liečiame viską aplinkui, pagrindinė užduotis dabar –
apsaugoti šią vietą nuo nešvarumų ir padėti jai ramiai gyti:Švara: Švelniai nuplaukite pirštą po vėsiu, bėgančiu vandeniu su muilu.
Venkite agresyvių priemonių, tokių kaip grynas spiritas ar vandenilio
peroksidas – jie graužia ir „sudegina“ naujas, bandančias susidaryti
ląsteles, todėl gijimas tik pailgėja.Drėgnasis gijimas: Užtepkite ploną sluoksnį žaizdų gijimą skatinančio
tepalo ar gelio (pvz., su dekspantenoliu arba specialaus hidrogelio
žaizdoms). Drėgnoje aplinkoje oda gyja greičiau ir mažiau skilinėja
judinant pirštą.Apsauga: Užklijuokite švariu, „kvėpuojančiu“ pleistru, kad apsaugotumėte
nuo trinties ir nešvarumų. Pleistrą keiskite kasdien arba jam sušlapus.Nelieskite odos kraštų: Stenkitės neplėšyti ir nekarpyti aplinkui
likusios atšokusios odos, kad netyčia nepažeistumėte gilesnių, sveikų
sluoksnių.Kada vis dėlto reikėtų kreiptis į gydytoją?
Nors daktaro pagalbos dabar greičiausiai nereikia, stebėkite pirštą.
Kreipkitės į medikus, jei pastebėsite infekcijos požymius:Aplink žaizdą plinta ryškus paraudimas ir patinimas.
Atsiranda stiprus, pulsuojantis („tvinkčiojantis“) skausmas.
Iš žaizdos pradeda skirtis tiršti, geltoni ar žalsvi pūliai.
Pradedate karščiuoti.
wiza, permalink
Su tokia žaizda gali ir gitara groti, jeigu ne kairiarankis :D
On 2026-06-11 00:31, Sniegas wrote:
Man nesunku, aš tiesiog nežinau, kur tempti. Į telefoną įsidiegiau
ChatGPT, ten viską paaiškino. Dar 4 savaites teks kęsti skausmą. Bent
taip parašė.