Sail, permalink
Grupso pagyvinimui mini review apie antikorozinį už pinigus.
Nupirkau kibirą, kuriam buvo darytas antikorozinis kažkurioj Kauno kontoroj.
Kadangi yra patirties puvėkų srity, nusprendžiau padaryti antikorozinį
normaliai ir tuo pačiu buvo įdomu pareviewint kas ten padaryta. Lengviau
sutvarkyt dabar kol palyginus viskas ok, nei paskiau keiktis dėl korozijos.
Nusirankiojus arkų apsaugas ir buferius matosi, kad vietom antikorozinis
ok, bet galiniai sparnai iš vidaus pliki. Iš priekinių sparnų užkamšos
gale išimtos nebuvo (5 sekundės darbo) - užpurkšta ant plastiko viršaus.
Už užkamšų skarda plika.
Buferiai nenuiminėti, tad po jais nieko nedaryta. Radiatorių apatinė
laikanti skarda plika. Arkų aptainė dalis kur daugiausiai purvo kliūna
plika, tad arba jau nusiplovė buvusi danga, arba ji buvo padaryta gerai
neišvalius prieš tai.
Žodžiu už pinigus rezultatas toks labai meh - tikrai geriau negu nieko,
bet tikrai toli iki normaliai.