Bronco, permalink
On 2026-05-25 10:12, Dainiushas wrote:
bet,
a) Bronco vairuoja tojotą
b) už tai brangiai moka
Bronco vairuoja ne tik tajotą, bet ir hondą. Tayota man papildomai per daug metų kainavo tik 12V akumo pakeitimą, o visa kita tai default aptarnavimai. O Honda dar net pirmo aptarnavimo nemačius. Neįsivaizduoju kodėl galvoji, jog "brangiai moku" :)