foonia, permalink
Dovydas dovydas@dovydas.cn Wrote in message:r
Sveiki,gal kam prie ukio subaru outback 2006m?2.5l, AT, be duju, 300kkm. pas mane jis ~15metu, pirkau su ~60k. TA dar metams. Varant TA buvo surudije slenkciai desnej pusej, sutvarke. Reiktu pasikeist motoro dirza, papoliruot lempas, o visa kita atrodo ok. Priziureta buvo pas Tautvyda RSe ir Subaritoj.Dovydas
Hehe, pas mane beveik 1:1, tik 2005, pirktas su 55kkm ir nuvaziaves apie 260 kkm :-) Tik aisku 200kkm riedejo ant duju, bo net uzmiestyje palaikant 90-100km/h benzo sanaudos 10, duju 12.
--
foonia
----Android NewsGroup Reader----
https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html