Sniegas, permalink
Ford Pass
2026-05-18 02:55, Bronco rašė:
On 2026-05-18 00:10, Dainiushas wrote:
o tai apskritai F.O.R.D.'as pasikuria nuotoliu? Nes pvz. Škoda, tai ne
Na jo, būtų labai juokinga :]
Re: Re:Papasakokit apie Kuga LFP batareikas. |
Sniegas, permalink
Ford Pass
2026-05-18 02:55, Bronco rašė:
On 2026-05-18 00:10, Dainiushas wrote:
o tai apskritai F.O.R.D.'as pasikuria nuotoliu? Nes pvz. Škoda, tai ne
Na jo, būtų labai juokinga :]
Kenis, permalink
Nemokama? Pvz. Volvo pirmus 2 metus nemokama, paskui jau mokama, VW We
Connect kažkaip irgi panašiai bent jau seniau lyg ir buvo.
Klausiu, nes matau žmogus labai skaičiuojantis viską, tai kad netektų
nusivilti papildomais kaštais :)
On 5/18/2026 9:32 PM, Sniegas wrote:
Ford Pass
2026-05-18 02:55, Bronco rašė:
On 2026-05-18 00:10, Dainiushas wrote:
o tai apskritai F.O.R.D.'as pasikuria nuotoliu? Nes pvz. Škoda, tai ne
Na jo, būtų labai juokinga :]
foonia, permalink
Kenis tommazzinas1@yahoo.com Wrote in message:r
Nemokama? Pvz. Volvo pirmus 2 metus nemokama, paskui jau mokama, VW We Connect kažkaip irgi panašiai bent jau seniau lyg ir buvo.Klausiu, nes matau žmogus labai skaičiuojantis viską, tai kad netektų nusivilti papildomais kaštais :)On 5/18/2026 9:32 PM, Sniegas wrote:> Ford Pass> > 2026-05-18 02:55, Bronco rašė:>> On 2026-05-18 00:10, Dainiushas wrote:>>> o tai apskritai F.O.R.D.'as pasikuria nuotoliu? Nes pvz. Škoda, tai ne>>>> Na jo, būtų labai juokinga :]
Trolike 3 metus nemokamai, po to 39€ metams.
--
foonia
----Android NewsGroup Reader----
https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html
News Reader, permalink
foonia vardas@guglius.kom wrote:
Kenis tommazzinas1@yahoo.com Wrote in message:r
Nemokama? Pvz. Volvo pirmus 2 metus nemokama, paskui jau mokama, VW We
Connect kažkaip irgi panašiai bent jau seniau lyg ir buvo.Klausiu, nes
matau žmogus labai skaičiuojantis viską, tai kad netektų nusivilti
papildomais kaštais :)On 5/18/2026 9:32 PM, Sniegas wrote:> Ford Pass> >
2026-05-18 02:55, Bronco rašė:>> On 2026-05-18 00:10, Dainiushas
wrote:>>> o tai apskritai F.O.R.D.'as pasikuria nuotoliu? Nes pvz.
Škoda, tai ne>>>> Na jo, būtų labai juokinga :]Trolike 3 metus nemokamai, po to 39€ metams.
Pas VW dabar 60€ metams.
--
News Reader
3 series
Sniegas, permalink
DI apžvalga
Pati „FordPass“ (dabar dažniausiai vadinama tiesiog „Ford“ programėle)
ir pagrindinės nuotolinio valdymo funkcijos yra nemokamos. Jokių
mokesčių už automobilio užvedimą per atstumą, durų atrakinimą ar vietos
nustatymą nėra.
2026-05-19 19:59, News Reader rašė:
foonia vardas@guglius.kom wrote:
Kenis tommazzinas1@yahoo.com Wrote in message:r
Nemokama? Pvz. Volvo pirmus 2 metus nemokama, paskui jau mokama, VW We
Connect kažkaip irgi panašiai bent jau seniau lyg ir buvo.Klausiu, nes
matau žmogus labai skaičiuojantis viską, tai kad netektų nusivilti
papildomais kaštais :)On 5/18/2026 9:32 PM, Sniegas wrote:> Ford Pass> >
2026-05-18 02:55, Bronco rašė:>> On 2026-05-18 00:10, Dainiushas
wrote:>>> o tai apskritai F.O.R.D.'as pasikuria nuotoliu? Nes pvz.
Škoda, tai ne>>>> Na jo, būtų labai juokinga :]Trolike 3 metus nemokamai, po to 39€ metams.
Pas VW dabar 60€ metams.
Nerijus, permalink
On 5/19/26 21:11, Sniegas wrote:
Jokių mokesčių už automobilio užvedimą per atstumą, durų atrakinimą ar
vietos nustatymą nėra.
:-)
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip. Paziurek jutube
Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
ManXP, permalink
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų. Taigi
nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus prie tam
tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama (arba ją paleis
per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos tipą pasirinko
užsakovas).
Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo
hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės kiekvieną
kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas skalbimo milteliams :)
On 2026-05-20 09:32, Nerijus wrote:
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip. Paziurek
jutube Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
Nerijus, permalink
On 5/20/2026 9:42 AM, ManXP wrote:
Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus prie
tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama (arba ją
paleis per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos tipą
pasirinko užsakovas).
Pas mus studentai tokias sistemas dare ir demonstravo veikiancias pries
10 metu. Kazi ka realia jie ten "uzpatentavo".
N. M.
Dainiushas, permalink
nx bbd
On 5/20/2026 9:42 AM, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų. Taigi
nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus prie tam
tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama (arba ją paleis
per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos tipą pasirinko
užsakovas).Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo
hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės kiekvieną
kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas skalbimo milteliams :)On 2026-05-20 09:32, Nerijus wrote:
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip. Paziurek
jutube Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
Dainiushas, permalink
p.s. youtube kažkada irgi buvo nemokamas.......
On 5/20/2026 9:42 AM, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų. Taigi
nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus prie tam
tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama (arba ją paleis
per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos tipą pasirinko
užsakovas).Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo
hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės kiekvieną
kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas skalbimo milteliams :)On 2026-05-20 09:32, Nerijus wrote:
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip. Paziurek
jutube Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
News Reader, permalink
kol nepasodino ant adatos...
On 20/05/2026 15:29, Dainiushas wrote:
p.s. youtube kažkada irgi buvo nemokamas.......
On 5/20/2026 9:42 AM, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų.
Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus
prie tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama (arba
ją paleis per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos tipą
pasirinko užsakovas).Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo
hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės kiekvieną
kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas skalbimo milteliams :)On 2026-05-20 09:32, Nerijus wrote:
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip. Paziurek
jutube Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
ManXP, permalink
Bet jie dar bent leidžia sumokėt ir iš tikro naudot ką nusipirkai, nes
VAG'o paskutiniai "išradimai" tai tikrai nx bbd, ypač ant naujausių Audi
- papildomai sumoki tūkstančius už Bang Olufsen aparatūrą, ir techniškai
ją gauni - nu tikrai įdeda į automobilį. Bet specialiai sureguliuoja
taip, kad skambėtų šūdinai. O kai nori paslankiot elementarų
ekvalaizerį, kad žemus padidint - soriukas, 300+ pinigų :))))
https://www.reddit.com/r/AudiQ6/comments/1lylvhz/sound_function_package_questions/
https://www.audi.de/de/service-zubehoer/audi-digital-services/functions-on-demand/#Sound
On 2026-05-20 15:29, Dainiushas wrote:
p.s. youtube kažkada irgi buvo nemokamas.......
On 5/20/2026 9:42 AM, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų.
Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus
prie tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama (arba
ją paleis per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos tipą
pasirinko užsakovas).Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo
hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės kiekvieną
kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas skalbimo milteliams :)On 2026-05-20 09:32, Nerijus wrote:
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip. Paziurek
jutube Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
Bronco, permalink
On 2026-05-20 17:02, ManXP wrote:
Bet jie dar bent leidžia sumokėt ir iš tikro naudot ką nusipirkai, nes VAG'o paskutiniai "išradimai" tai tikrai nx bbd, ypač ant naujausių Audi - papildomai sumoki tūkstančius už Bang Olufsen aparatūrą, ir techniškai ją gauni - nu tikrai įdeda į automobilį. Bet specialiai sureguliuoja taip, kad skambėtų šūdinai. O kai nori paslankiot elementarų ekvalaizerį, kad žemus padidint - soriukas, 300+ pinigų :))))
https://www.reddit.com/r/AudiQ6/comments/1lylvhz/sound_function_package_questions/
https://www.audi.de/de/service-zubehoer/audi-digital-services/functions-on-demand/#Sound
Tikiuosi, ES jiems įstatys ką nors didelio ir be vazelino į atitinkamą vietą už tokius darbelius :] Bent jau erdvės rimtam ieškiniui tikrai yra. Tik reiks įrodyti "tyčinį apribojimą" ir "nuslėpimą" ar "smulkų šriftą" siekiant neteisėtos naudos. ES tokios FoD praktikos yra gana slidus užsiėmimas.
Dainiushas, permalink
kažkas skaičiavo, KIA EV kažkelinto, aktyvuot viską kas aktyvuojasi
gaunasi daugiau nei to trabio lizingas :D
On 5/20/2026 5:02 PM, ManXP wrote:
Bet jie dar bent leidžia sumokėt ir iš tikro naudot ką nusipirkai, nes
VAG'o paskutiniai "išradimai" tai tikrai nx bbd, ypač ant naujausių Audi
- papildomai sumoki tūkstančius už Bang Olufsen aparatūrą, ir techniškai
ją gauni - nu tikrai įdeda į automobilį. Bet specialiai sureguliuoja
taip, kad skambėtų šūdinai. O kai nori paslankiot elementarų
ekvalaizerį, kad žemus padidint - soriukas, 300+ pinigų :))))https://www.reddit.com/r/AudiQ6/comments/1lylvhz/
sound_function_package_questions/
https://www.audi.de/de/service-zubehoer/audi-digital-services/functions-
on-demand/#SoundOn 2026-05-20 15:29, Dainiushas wrote:
p.s. youtube kažkada irgi buvo nemokamas.......
On 5/20/2026 9:42 AM, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų.
Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus
prie tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama
(arba ją paleis per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos
tipą pasirinko užsakovas).Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo
hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės kiekvieną
kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas skalbimo milteliams :)On 2026-05-20 09:32, Nerijus wrote:
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip.
Paziurek jutube Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
Bronco, permalink
On 2026-05-21 09:57, Dainiushas wrote:
kažkas skaičiavo, KIA EV kažkelinto, aktyvuot viską kas aktyvuojasi gaunasi daugiau nei to trabio lizingas :D
:D :D :D
News Reader, permalink
Cia yra pesec... kai aparatura specialiai isderinama, kad skambetu
sudinai. Bet jie nesupranta, kad tokiais veiksmais jie pjauna saka ant
kurios sedi. Po tokiu bajeriu as nezinau koks klientas daugiau gali pas
juos sugrizti. Nori nenori, bet tenka sutikti su Trumpu kuris sake, kad
"vokieciai mus scamina".
Primine BMW kai nusipirkau ir paklausiau defaultines koloneles. Nu na...
Kadangi pirmas savininkas nepasirinko jokio paketo, tai gavo koloneliu
imitacija - VEF, radijo taskas :) Teko nueiti i second handa ir
nusipirkti Harman, kad butu imanoma gyventi. Bet supratau, kad sitas
gamintojas tiesiog tyciojasi is klientu. Premiumas, skant :)
Norisi tik pasidziaugti, kad visi vokiski ala premiumai dabar eina "down
the drain". Isskyrus BMW kazkodel, bet ateis ir jam laikas.
On 20/05/2026 17:02, ManXP wrote:
Bet jie dar bent leidžia sumokėt ir iš tikro naudot ką nusipirkai, nes
VAG'o paskutiniai "išradimai" tai tikrai nx bbd, ypač ant naujausių Audi
- papildomai sumoki tūkstančius už Bang Olufsen aparatūrą, ir techniškai
ją gauni - nu tikrai įdeda į automobilį. Bet specialiai sureguliuoja
taip, kad skambėtų šūdinai. O kai nori paslankiot elementarų
ekvalaizerį, kad žemus padidint - soriukas, 300+ pinigų :))))https://www.reddit.com/r/AudiQ6/comments/1lylvhz/
sound_function_package_questions/
https://www.audi.de/de/service-zubehoer/audi-digital-services/functions-
on-demand/#SoundOn 2026-05-20 15:29, Dainiushas wrote:
p.s. youtube kažkada irgi buvo nemokamas.......
On 5/20/2026 9:42 AM, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų.
Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus
prie tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama
(arba ją paleis per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos
tipą pasirinko užsakovas).Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo
hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės kiekvieną
kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas skalbimo milteliams :)On 2026-05-20 09:32, Nerijus wrote:
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip.
Paziurek jutube Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
Dainiushas, permalink
A4 kažkokių ten 2010 jau su "galvoj" nupjaustytais "žemais".....tai ten
net kolonėles keist nepadeda.
On 5/21/2026 10:41 AM, News Reader wrote:
Cia yra pesec... kai aparatura specialiai isderinama, kad skambetu
sudinai. Bet jie nesupranta, kad tokiais veiksmais jie pjauna saka ant
kurios sedi. Po tokiu bajeriu as nezinau koks klientas daugiau gali pas
juos sugrizti. Nori nenori, bet tenka sutikti su Trumpu kuris sake, kad
"vokieciai mus scamina".Primine BMW kai nusipirkau ir paklausiau defaultines koloneles. Nu na...
Kadangi pirmas savininkas nepasirinko jokio paketo, tai gavo koloneliu
imitacija - VEF, radijo taskas :) Teko nueiti i second handa ir
nusipirkti Harman, kad butu imanoma gyventi. Bet supratau, kad sitas
gamintojas tiesiog tyciojasi is klientu. Premiumas, skant :)Norisi tik pasidziaugti, kad visi vokiski ala premiumai dabar eina "down
the drain". Isskyrus BMW kazkodel, bet ateis ir jam laikas.On 20/05/2026 17:02, ManXP wrote:
Bet jie dar bent leidžia sumokėt ir iš tikro naudot ką nusipirkai, nes
VAG'o paskutiniai "išradimai" tai tikrai nx bbd, ypač ant naujausių
Audi - papildomai sumoki tūkstančius už Bang Olufsen aparatūrą, ir
techniškai ją gauni - nu tikrai įdeda į automobilį. Bet specialiai
sureguliuoja taip, kad skambėtų šūdinai. O kai nori paslankiot
elementarų ekvalaizerį, kad žemus padidint - soriukas, 300+ pinigų :))))https://www.reddit.com/r/AudiQ6/comments/1lylvhz/
sound_function_package_questions/
https://www.audi.de/de/service-zubehoer/audi-digital-services/
functions- on-demand/#SoundOn 2026-05-20 15:29, Dainiushas wrote:
p.s. youtube kažkada irgi buvo nemokamas.......
On 5/20/2026 9:42 AM, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų.
Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus
prie tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama
(arba ją paleis per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį
reklamos tipą pasirinko užsakovas).Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo
hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės kiekvieną
kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas skalbimo milteliams :)On 2026-05-20 09:32, Nerijus wrote:
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip.
Paziurek jutube Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
News Reader, permalink
pas BMW tai ten net "subwooferiai" po sedynem istatyti... atrodo
sauniai! kol nesupranti, kad tai imitacija.
On 21/05/2026 11:08, Dainiushas wrote:
A4 kažkokių ten 2010 jau su "galvoj" nupjaustytais "žemais".....tai ten
net kolonėles keist nepadeda.On 5/21/2026 10:41 AM, News Reader wrote:
Cia yra pesec... kai aparatura specialiai isderinama, kad skambetu
sudinai. Bet jie nesupranta, kad tokiais veiksmais jie pjauna saka ant
kurios sedi. Po tokiu bajeriu as nezinau koks klientas daugiau gali
pas juos sugrizti. Nori nenori, bet tenka sutikti su Trumpu kuris
sake, kad "vokieciai mus scamina".Primine BMW kai nusipirkau ir paklausiau defaultines koloneles. Nu
na... Kadangi pirmas savininkas nepasirinko jokio paketo, tai gavo
koloneliu imitacija - VEF, radijo taskas :) Teko nueiti i second handa
ir nusipirkti Harman, kad butu imanoma gyventi. Bet supratau, kad
sitas gamintojas tiesiog tyciojasi is klientu. Premiumas, skant :)Norisi tik pasidziaugti, kad visi vokiski ala premiumai dabar eina
"down the drain". Isskyrus BMW kazkodel, bet ateis ir jam laikas.On 20/05/2026 17:02, ManXP wrote:
Bet jie dar bent leidžia sumokėt ir iš tikro naudot ką nusipirkai,
nes VAG'o paskutiniai "išradimai" tai tikrai nx bbd, ypač ant
naujausių Audi - papildomai sumoki tūkstančius už Bang Olufsen
aparatūrą, ir techniškai ją gauni - nu tikrai įdeda į automobilį. Bet
specialiai sureguliuoja taip, kad skambėtų šūdinai. O kai nori
paslankiot elementarų ekvalaizerį, kad žemus padidint - soriukas,
300+ pinigų :))))https://www.reddit.com/r/AudiQ6/comments/1lylvhz/
sound_function_package_questions/
https://www.audi.de/de/service-zubehoer/audi-digital-services/
functions- on-demand/#SoundOn 2026-05-20 15:29, Dainiushas wrote:
p.s. youtube kažkada irgi buvo nemokamas.......
On 5/20/2026 9:42 AM, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų.
Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus
prie tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama
(arba ją paleis per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį
reklamos tipą pasirinko užsakovas).Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo
hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės
kiekvieną kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas skalbimo
milteliams :)On 2026-05-20 09:32, Nerijus wrote:
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip.
Paziurek jutube Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
ManXP, permalink
Pas žmoną buvo Bowers & Wilkins ant BMW 6er kažkada, tai kiek pamenu,
skambėjo geriau nei Bang & Olufsen ant Audi. Bet gal dėl to, kad BMW
multimedia turėjo daugiau reguliavimo galimybių, pas Audi labai
paprastai buvo viskas.
On 2026-05-21 11:16, News Reader wrote:
pas BMW tai ten net "subwooferiai" po sedynem istatyti... atrodo
sauniai! kol nesupranti, kad tai imitacija.
Dainiushas, permalink
Senoj A4 su tiesiog muzika, užtenka reguliavimų ir groja neblogai. Ne
pati paprasčiausia muzika, antra nuo apačios, su SUB'u ir DSP. Padarai
focus'ą vairuotojui ir viskas puikiai.
On 5/21/2026 11:48 AM, ManXP wrote:
Pas žmoną buvo Bowers & Wilkins ant BMW 6er kažkada, tai kiek pamenu,
skambėjo geriau nei Bang & Olufsen ant Audi. Bet gal dėl to, kad BMW
multimedia turėjo daugiau reguliavimo galimybių, pas Audi labai
paprastai buvo viskas.On 2026-05-21 11:16, News Reader wrote:
pas BMW tai ten net "subwooferiai" po sedynem istatyti... atrodo
sauniai! kol nesupranti, kad tai imitacija.
Dainiushas, permalink
na, groja tie po sėdynėm, pagal galimybes. Pas man Renault irgi po
sėdyne, nu groja.
On 5/21/2026 11:16 AM, News Reader wrote:
pas BMW tai ten net "subwooferiai" po sedynem istatyti... atrodo
sauniai! kol nesupranti, kad tai imitacija.On 21/05/2026 11:08, Dainiushas wrote:
A4 kažkokių ten 2010 jau su "galvoj" nupjaustytais "žemais".....tai
ten net kolonėles keist nepadeda.On 5/21/2026 10:41 AM, News Reader wrote:
Cia yra pesec... kai aparatura specialiai isderinama, kad skambetu
sudinai. Bet jie nesupranta, kad tokiais veiksmais jie pjauna saka
ant kurios sedi. Po tokiu bajeriu as nezinau koks klientas daugiau
gali pas juos sugrizti. Nori nenori, bet tenka sutikti su Trumpu
kuris sake, kad "vokieciai mus scamina".Primine BMW kai nusipirkau ir paklausiau defaultines koloneles. Nu
na... Kadangi pirmas savininkas nepasirinko jokio paketo, tai gavo
koloneliu imitacija - VEF, radijo taskas :) Teko nueiti i second
handa ir nusipirkti Harman, kad butu imanoma gyventi. Bet supratau,
kad sitas gamintojas tiesiog tyciojasi is klientu. Premiumas, skant :)Norisi tik pasidziaugti, kad visi vokiski ala premiumai dabar eina
"down the drain". Isskyrus BMW kazkodel, bet ateis ir jam laikas.On 20/05/2026 17:02, ManXP wrote:
Bet jie dar bent leidžia sumokėt ir iš tikro naudot ką nusipirkai,
nes VAG'o paskutiniai "išradimai" tai tikrai nx bbd, ypač ant
naujausių Audi - papildomai sumoki tūkstančius už Bang Olufsen
aparatūrą, ir techniškai ją gauni - nu tikrai įdeda į automobilį.
Bet specialiai sureguliuoja taip, kad skambėtų šūdinai. O kai nori
paslankiot elementarų ekvalaizerį, kad žemus padidint - soriukas,
300+ pinigų :))))https://www.reddit.com/r/AudiQ6/comments/1lylvhz/
sound_function_package_questions/
https://www.audi.de/de/service-zubehoer/audi-digital-services/
functions- on-demand/#SoundOn 2026-05-20 15:29, Dainiushas wrote:
p.s. youtube kažkada irgi buvo nemokamas.......
On 5/20/2026 9:42 AM, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų.
Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui
privažiavus prie tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane
iššoks reklama (arba ją paleis per garsiakalbius, priklausomai nuo
to, kokį reklamos tipą pasirinko užsakovas).Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo
hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės
kiekvieną kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas
skalbimo milteliams :)On 2026-05-20 09:32, Nerijus wrote:
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip.
Paziurek jutube Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
News Reader, permalink
tai, kad ten daugiau yra imitaciju. Is to galima padaryti isvada, kad ne
netycia jiems gavosi taip blogai grojancios kolonkes.
pvz. defaultinis lubu apsvietimo plafonas gale neturi atskiro mygtuko.
Iseina, kad sviecia priekis + galas arba niekas nesviecia. Viska valdo
priekis.
velgi vientisas ir nesivartantis defaultinis galines sedynes atlosas.
Kas galetu pagalvoti, kad uz tai paprasys papildomu pinigu.
arba plokscios defaultines priekines sedynes, nuo kuriu nuciuozi ant
pirmo posukio.
arba g20 modelyje po defaultu einentis sumazintas kuro bakas. Jeigu nori
normalaus, tokio koks buvo ankstesniame modelyje - mokek papildomai!
On 21/05/2026 13:14, Dainiushas wrote:
na, groja tie po sėdynėm, pagal galimybes. Pas man Renault irgi po
sėdyne, nu groja.On 5/21/2026 11:16 AM, News Reader wrote:
pas BMW tai ten net "subwooferiai" po sedynem istatyti... atrodo
sauniai! kol nesupranti, kad tai imitacija.On 21/05/2026 11:08, Dainiushas wrote:
A4 kažkokių ten 2010 jau su "galvoj" nupjaustytais "žemais".....tai
ten net kolonėles keist nepadeda.On 5/21/2026 10:41 AM, News Reader wrote:
Cia yra pesec... kai aparatura specialiai isderinama, kad skambetu
sudinai. Bet jie nesupranta, kad tokiais veiksmais jie pjauna saka
ant kurios sedi. Po tokiu bajeriu as nezinau koks klientas daugiau
gali pas juos sugrizti. Nori nenori, bet tenka sutikti su Trumpu
kuris sake, kad "vokieciai mus scamina".Primine BMW kai nusipirkau ir paklausiau defaultines koloneles. Nu
na... Kadangi pirmas savininkas nepasirinko jokio paketo, tai gavo
koloneliu imitacija - VEF, radijo taskas :) Teko nueiti i second
handa ir nusipirkti Harman, kad butu imanoma gyventi. Bet supratau,
kad sitas gamintojas tiesiog tyciojasi is klientu. Premiumas, skant :)Norisi tik pasidziaugti, kad visi vokiski ala premiumai dabar eina
"down the drain". Isskyrus BMW kazkodel, bet ateis ir jam laikas.On 20/05/2026 17:02, ManXP wrote:
Bet jie dar bent leidžia sumokėt ir iš tikro naudot ką nusipirkai,
nes VAG'o paskutiniai "išradimai" tai tikrai nx bbd, ypač ant
naujausių Audi - papildomai sumoki tūkstančius už Bang Olufsen
aparatūrą, ir techniškai ją gauni - nu tikrai įdeda į automobilį.
Bet specialiai sureguliuoja taip, kad skambėtų šūdinai. O kai nori
paslankiot elementarų ekvalaizerį, kad žemus padidint - soriukas,
300+ pinigų :))))https://www.reddit.com/r/AudiQ6/comments/1lylvhz/
sound_function_package_questions/
https://www.audi.de/de/service-zubehoer/audi-digital-services/
functions- on-demand/#SoundOn 2026-05-20 15:29, Dainiushas wrote:
p.s. youtube kažkada irgi buvo nemokamas.......
On 5/20/2026 9:42 AM, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų.
Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui
privažiavus prie tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane
iššoks reklama (arba ją paleis per garsiakalbius, priklausomai
nuo to, kokį reklamos tipą pasirinko užsakovas).Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo
hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės
kiekvieną kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas
skalbimo milteliams :)On 2026-05-20 09:32, Nerijus wrote:
Dabar. Po menesio gali pakeisti salygas, ir bus kitaip.
Paziurek jutube Luisa Rossmana, ir suprasi, kaip gali atsitikti.
Bronco, permalink
On 2026-05-21 10:41, News Reader wrote:
Cia yra pesec... kai aparatura specialiai isderinama, kad skambetu sudinai. Bet jie nesupranta, kad tokiais veiksmais jie pjauna saka ant kurios sedi. Po tokiu bajeriu as nezinau koks klientas daugiau gali pas juos sugrizti. Nori nenori, bet tenka sutikti su Trumpu kuris sake, kad "vokieciai mus scamina".
Nu matai kaip būna. Važinėji su visokiu lowendu, ale toyota (lexus), mazda, honda ir net nežinai kas vyksta PREMIUMŲ pasaulyje :]
Nu bet kaip kacapai sako - nas jebut, a mi krepčaem :]
News Reader, permalink
On 22/05/2026 01:14, Bronco wrote:
On 2026-05-21 10:41, News Reader wrote:
Cia yra pesec... kai aparatura specialiai isderinama, kad skambetu
sudinai. Bet jie nesupranta, kad tokiais veiksmais jie pjauna saka ant
kurios sedi. Po tokiu bajeriu as nezinau koks klientas daugiau gali
pas juos sugrizti. Nori nenori, bet tenka sutikti su Trumpu kuris
sake, kad "vokieciai mus scamina".Nu matai kaip būna. Važinėji su visokiu lowendu, ale toyota (lexus),
mazda, honda ir net nežinai kas vyksta PREMIUMŲ pasaulyje :]Nu bet kaip kacapai sako - nas jebut, a mi krepčaem :]
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus galus
dar neisvaziaves is salono :)
Bronco, permalink
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus galus dar neisvaziaves is salono 🙂
Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą salone ar kasdien po truputį :]
p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog kasmet buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas skaičiavo viskam, įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas parduodant po 5-ių metų, kuro, elektros, aptarnavimų, visokias kompensacines išmokas ir t.t..
Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų kanalas. Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam buvo netikėti, nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės. Nors esminio didelio skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską susumavus gavosi pigiau. Simboliškai, bet pigiau.
Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4 pusę dėl klimato sąlygų skirtumo su Barselona.
Šitas video, jei kam įdomu:
https://www.youtube.com/watch?v=-Bi0NV2EL54
autopagalba, permalink
Atitinka mano skaiciavimus. As lyginau ford kuga su tesla model 3. Tik mano
rida mazesne, apie 15kkm/metams
Bronco TRINTI_bronco.mail@gmail.com wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus galus
dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą salone ar
kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir važinėjantis
po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų eksploatacijos išlaidų per
5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog kasmet buvo nuvažiuojama po 22 kkm.
Ir realias išlaidas skaičiavo viskam, įskaitant kainą perkant abi auto,
kainą jas parduodant po 5-ių metų, kuro, elektros, aptarnavimų, visokias
kompensacines išmokas ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų kanalas. Finale
jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam buvo netikėti, nes jis
tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės. Nors esminio didelio skirtumo
ir nesigavo, bet RAV4 viską susumavus gavosi pigiau. Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4 pusę dėl
klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Dainiushas, permalink
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus galus
dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą salone ar
kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir
važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų eksploatacijos
išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog kasmet buvo
nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas skaičiavo viskam, įskaitant
kainą perkant abi auto, kainą jas parduodant po 5-ių metų, kuro,
elektros, aptarnavimų, visokias kompensacines išmokas ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų kanalas.
Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam buvo netikėti, nes
jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės. Nors esminio didelio
skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską susumavus gavosi pigiau.
Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4 pusę dėl
klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Bronco, permalink
On 2026-05-23 23:37, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
Visokių netikėtų išvadų galima išgauti lyginant bb su morka ;)
Dainiushas, permalink
aga, lieka tiek susitart kas čia bus kuo.
On 5/24/2026 2:07 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-23 23:37, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
Visokių netikėtų išvadų galima išgauti lyginant bb su morka ;)
eSSas, permalink
On 24/05/2026 12:11, Dainiushas wrote:
aga, lieka tiek susitart kas čia bus kuo.
Ne kas, o kieno
S.
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
Visokių netikėtų išvadų galima išgauti lyginant bb su morka ;)
Sniegas, permalink
Esminis žodis "sena". Kažkodėl nelygini, kiek kainavo ta Audi kai buvo
nauja.
2026-05-23 23:37, Dainiushas rašė:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus
galus dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą salone
ar kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir
važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų
eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog kasmet
buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas skaičiavo viskam,
įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas parduodant po 5-ių metų,
kuro, elektros, aptarnavimų, visokias kompensacines išmokas ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų kanalas.
Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam buvo netikėti,
nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės. Nors esminio didelio
skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską susumavus gavosi pigiau.
Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4 pusę dėl
klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Tomas, permalink
Jo, tik nusipirkęs, o paskui periodiškai, turi pasikeisti smagratį su
sankabą ir isiurbimo kolektorių.
On 2026-05-23 11:37 popiet, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus
galus dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą salone
ar kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir
važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų
eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog kasmet
buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas skaičiavo viskam,
įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas parduodant po 5-ių metų,
kuro, elektros, aptarnavimų, visokias kompensacines išmokas ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų kanalas.
Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam buvo netikėti,
nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės. Nors esminio didelio
skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską susumavus gavosi pigiau.
Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4 pusę dėl
klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Dainiushas, permalink
nepatikėsi, devinti metai, periodas dar neatėjo.....
On 5/25/2026 8:03 AM, Tomas wrote:
Jo, tik nusipirkęs, o paskui periodiškai, turi pasikeisti smagratį su
sankabą ir isiurbimo kolektorių.On 2026-05-23 11:37 popiet, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus
galus dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą salone
ar kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir
važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų
eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog
kasmet buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas skaičiavo
viskam, įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas parduodant po 5-
ių metų, kuro, elektros, aptarnavimų, visokias kompensacines išmokas
ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų kanalas.
Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam buvo netikėti,
nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės. Nors esminio
didelio skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską susumavus gavosi pigiau.
Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4 pusę
dėl klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Tomas, permalink
Bet jau vieną kart keitei ...
On 2026-05-25 08:32 priešpiet, Dainiushas wrote:
nepatikėsi, devinti metai, periodas dar neatėjo.....
On 5/25/2026 8:03 AM, Tomas wrote:
Jo, tik nusipirkęs, o paskui periodiškai, turi pasikeisti smagratį su
sankabą ir isiurbimo kolektorių.On 2026-05-23 11:37 popiet, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus
galus dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą salone
ar kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir
važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų
eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog
kasmet buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas skaičiavo
viskam, įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas parduodant po 5-
ių metų, kuro, elektros, aptarnavimų, visokias kompensacines išmokas
ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų kanalas.
Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam buvo netikėti,
nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės. Nors esminio
didelio skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską susumavus gavosi
pigiau. Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4 pusę
dėl klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Dainiushas, permalink
bet tai problema čia kame, nuvaryme į servisą ar tie 800€?
pasipasakok, gal lengviau bus.
On 5/25/2026 8:42 AM, Tomas wrote:
Bet jau vieną kart keitei ...
On 2026-05-25 08:32 priešpiet, Dainiushas wrote:
nepatikėsi, devinti metai, periodas dar neatėjo.....
On 5/25/2026 8:03 AM, Tomas wrote:
Jo, tik nusipirkęs, o paskui periodiškai, turi pasikeisti smagratį su
sankabą ir isiurbimo kolektorių.On 2026-05-23 11:37 popiet, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus
galus dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą
salone ar kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir
važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų
eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog
kasmet buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas skaičiavo
viskam, įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas parduodant po
5- ių metų, kuro, elektros, aptarnavimų, visokias kompensacines
išmokas ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų kanalas.
Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam buvo
netikėti, nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės. Nors
esminio didelio skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską susumavus
gavosi pigiau. Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4 pusę
dėl klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Tomas, permalink
Va bronco turbūt daug metų nekeitė nei smagračio, nei kolektoriaus.
On 2026-05-25 09:38 priešpiet, Dainiushas wrote:
bet tai problema čia kame, nuvaryme į servisą ar tie 800€?
pasipasakok, gal lengviau bus.
On 5/25/2026 8:42 AM, Tomas wrote:
Bet jau vieną kart keitei ...
On 2026-05-25 08:32 priešpiet, Dainiushas wrote:
nepatikėsi, devinti metai, periodas dar neatėjo.....
On 5/25/2026 8:03 AM, Tomas wrote:
Jo, tik nusipirkęs, o paskui periodiškai, turi pasikeisti smagratį
su sankabą ir isiurbimo kolektorių.On 2026-05-23 11:37 popiet, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus
galus dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą
salone ar kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir
važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų
eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog
kasmet buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas skaičiavo
viskam, įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas parduodant po
5- ių metų, kuro, elektros, aptarnavimų, visokias kompensacines
išmokas ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų kanalas.
Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam buvo
netikėti, nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės. Nors
esminio didelio skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską susumavus
gavosi pigiau. Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4 pusę
dėl klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Dainiushas, permalink
bet,
a) Bronco vairuoja tojotą
b) už tai brangiai moka
On 5/25/2026 10:05 AM, Tomas wrote:
Va bronco turbūt daug metų nekeitė nei smagračio, nei kolektoriaus.
On 2026-05-25 09:38 priešpiet, Dainiushas wrote:
bet tai problema čia kame, nuvaryme į servisą ar tie 800€?
pasipasakok, gal lengviau bus.
On 5/25/2026 8:42 AM, Tomas wrote:
Bet jau vieną kart keitei ...
On 2026-05-25 08:32 priešpiet, Dainiushas wrote:
nepatikėsi, devinti metai, periodas dar neatėjo.....
On 5/25/2026 8:03 AM, Tomas wrote:
Jo, tik nusipirkęs, o paskui periodiškai, turi pasikeisti smagratį
su sankabą ir isiurbimo kolektorių.On 2026-05-23 11:37 popiet, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus
galus dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą
salone ar kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir
važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų
eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog
kasmet buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas skaičiavo
viskam, įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas parduodant po
5- ių metų, kuro, elektros, aptarnavimų, visokias kompensacines
išmokas ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų
kanalas. Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam
buvo netikėti, nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės.
Nors esminio didelio skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską
susumavus gavosi pigiau. Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4
pusę dėl klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Tomas, permalink
Hondą, kiek pamenu ;)
n 2026-05-25 10:12 priešpiet, Dainiushas wrote:
bet,
a) Bronco vairuoja tojotą
b) už tai brangiai mokaOn 5/25/2026 10:05 AM, Tomas wrote:
Va bronco turbūt daug metų nekeitė nei smagračio, nei kolektoriaus.
On 2026-05-25 09:38 priešpiet, Dainiushas wrote:
bet tai problema čia kame, nuvaryme į servisą ar tie 800€?
pasipasakok, gal lengviau bus.
On 5/25/2026 8:42 AM, Tomas wrote:
Bet jau vieną kart keitei ...
On 2026-05-25 08:32 priešpiet, Dainiushas wrote:
nepatikėsi, devinti metai, periodas dar neatėjo.....
On 5/25/2026 8:03 AM, Tomas wrote:
Jo, tik nusipirkęs, o paskui periodiškai, turi pasikeisti smagratį
su sankabą ir isiurbimo kolektorių.On 2026-05-23 11:37 popiet, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per
visus galus dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą
salone ar kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir
važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų
eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog
kasmet buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas
skaičiavo viskam, įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas
parduodant po 5- ių metų, kuro, elektros, aptarnavimų, visokias
kompensacines išmokas ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų
kanalas. Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam
buvo netikėti, nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės.
Nors esminio didelio skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską
susumavus gavosi pigiau. Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4
pusę dėl klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Dainiushas, permalink
neskiriu aš ten tų būdų, visos daugmaž vienodos.
On 5/25/2026 10:23 AM, Tomas wrote:
Hondą, kiek pamenu ;)
n 2026-05-25 10:12 priešpiet, Dainiushas wrote:
bet,
a) Bronco vairuoja tojotą
b) už tai brangiai mokaOn 5/25/2026 10:05 AM, Tomas wrote:
Va bronco turbūt daug metų nekeitė nei smagračio, nei kolektoriaus.
On 2026-05-25 09:38 priešpiet, Dainiushas wrote:
bet tai problema čia kame, nuvaryme į servisą ar tie 800€?
pasipasakok, gal lengviau bus.
On 5/25/2026 8:42 AM, Tomas wrote:
Bet jau vieną kart keitei ...
On 2026-05-25 08:32 priešpiet, Dainiushas wrote:
nepatikėsi, devinti metai, periodas dar neatėjo.....
On 5/25/2026 8:03 AM, Tomas wrote:
Jo, tik nusipirkęs, o paskui periodiškai, turi pasikeisti
smagratį su sankabą ir isiurbimo kolektorių.On 2026-05-23 11:37 popiet, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per
visus galus dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą
salone ar kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT
video žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje
ir važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų
eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog
kasmet buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas
skaičiavo viskam, įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas
parduodant po 5- ių metų, kuro, elektros, aptarnavimų, visokias
kompensacines išmokas ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų
kanalas. Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam
buvo netikėti, nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla
pergalės. Nors esminio didelio skirtumo ir nesigavo, bet RAV4
viską susumavus gavosi pigiau. Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4
pusę dėl klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Bronco, permalink
On 2026-05-25 10:12, Dainiushas wrote:
bet,
a) Bronco vairuoja tojotą
b) už tai brangiai moka
Bronco vairuoja ne tik tajotą, bet ir hondą. Tayota man papildomai per daug metų kainavo tik 12V akumo pakeitimą, o visa kita tai default aptarnavimai. O Honda dar net pirmo aptarnavimo nemačius. Neįsivaizduoju kodėl galvoji, jog "brangiai moku" :)
Dainiushas, permalink
kiek tie nauji daiktai kas mėnesį atpinga?
On 5/27/2026 3:47 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-25 10:12, Dainiushas wrote:
bet,
a) Bronco vairuoja tojotą
b) už tai brangiai mokaBronco vairuoja ne tik tajotą, bet ir hondą. Tayota man papildomai per
daug metų kainavo tik 12V akumo pakeitimą, o visa kita tai default
aptarnavimai. O Honda dar net pirmo aptarnavimo nemačius. Neįsivaizduoju
kodėl galvoji, jog "brangiai moku" :)
Sniegas, permalink
Visiškai kvailas klausimas. Matai atpinga tik automobilis, šaldytuvas ir
televizorius nė kiek per mėnesį neatpinga, galiausiai sąvartyne neatpigę
atsiduria.
2026-05-27 10:43, Dainiushas rašė:
kiek tie nauji daiktai kas mėnesį atpinga?
On 5/27/2026 3:47 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-25 10:12, Dainiushas wrote:
bet,
a) Bronco vairuoja tojotą
b) už tai brangiai mokaBronco vairuoja ne tik tajotą, bet ir hondą. Tayota man papildomai per
daug metų kainavo tik 12V akumo pakeitimą, o visa kita tai default
aptarnavimai. O Honda dar net pirmo aptarnavimo nemačius.
Neįsivaizduoju kodėl galvoji, jog "brangiai moku" :)
Dainiushas, permalink
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš 15
metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)
Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo kaštai
yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net turint stalčiuje
pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už tuos kurių dar neturi
On 5/27/2026 6:34 PM, Sniegas wrote:
Visiškai kvailas klausimas. Matai atpinga tik automobilis, šaldytuvas ir
televizorius nė kiek per mėnesį neatpinga, galiausiai sąvartyne neatpigę
atsiduria.2026-05-27 10:43, Dainiushas rašė:
kiek tie nauji daiktai kas mėnesį atpinga?
On 5/27/2026 3:47 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-25 10:12, Dainiushas wrote:
bet,
a) Bronco vairuoja tojotą
b) už tai brangiai mokaBronco vairuoja ne tik tajotą, bet ir hondą. Tayota man papildomai
per daug metų kainavo tik 12V akumo pakeitimą, o visa kita tai
default aptarnavimai. O Honda dar net pirmo aptarnavimo nemačius.
Neįsivaizduoju kodėl galvoji, jog "brangiai moku" :)
Tomas, permalink
On 2026-05-28 08:03 priešpiet, Dainiushas wrote:
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš 15
metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo kaštai
yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net turint stalčiuje
pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už tuos kurių dar neturi
O sena audi tarp 10 ir 20 metų amžiaus branKsta?
Dainiushas, permalink
trolini, ar nesupranti skirtumo tarp 15k-->3k ir 50k--15k? Tarp kasko su
dviem nuliais ir kasko su trim nuliais? Tarp aptarnavimo už 150€ ir
aptarnavimo už 450€?
Smagratis jau išsisėmęs ir nebesisuka, nesikartok ;)
On 5/28/2026 8:08 AM, Tomas wrote:
On 2026-05-28 08:03 priešpiet, Dainiushas wrote:
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš 15
metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo kaštai
yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net turint
stalčiuje pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už tuos kurių
dar neturiO sena audi tarp 10 ir 20 metų amžiaus branKsta?
Tomas, permalink
Geriau jausies, jei tau ant antkažio užrašys "Čia guli žmogus važinėjęs
sena Audi" ?
On 2026-05-28 08:32 priešpiet, Dainiushas wrote:
trolini, ar nesupranti skirtumo tarp 15k-->3k ir 50k--15k? Tarp kasko su
dviem nuliais ir kasko su trim nuliais? Tarp aptarnavimo už 150€ ir
aptarnavimo už 450€?
Smagratis jau išsisėmęs ir nebesisuka, nesikartok ;)On 5/28/2026 8:08 AM, Tomas wrote:
On 2026-05-28 08:03 priešpiet, Dainiushas wrote:
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš 15
metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo kaštai
yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net turint
stalčiuje pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už tuos kurių
dar neturiO sena audi tarp 10 ir 20 metų amžiaus branKsta?
Dainiushas, permalink
geriau jaučiuosi už neišleistus pinigus pirkdamas kitus žaislus kitiems
hobiams. Žinoma kažkam su neribotais srautais gal tai neaktulu, užtenka
viskam :)
On 5/28/2026 8:49 AM, Tomas wrote:
Geriau jausies, jei tau ant antkažio užrašys "Čia guli žmogus važinėjęs
sena Audi" ?On 2026-05-28 08:32 priešpiet, Dainiushas wrote:
trolini, ar nesupranti skirtumo tarp 15k-->3k ir 50k--15k? Tarp kasko
su dviem nuliais ir kasko su trim nuliais? Tarp aptarnavimo už 150€ ir
aptarnavimo už 450€?
Smagratis jau išsisėmęs ir nebesisuka, nesikartok ;)On 5/28/2026 8:08 AM, Tomas wrote:
On 2026-05-28 08:03 priešpiet, Dainiushas wrote:
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš 15
metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo
kaštai yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net
turint stalčiuje pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už
tuos kurių dar neturiO sena audi tarp 10 ir 20 metų amžiaus branKsta?
Tomas, permalink
Tai, kad tau trūksta pinigų hobiams, nedaro Bronco pasirinkimo kažkokiu
prastesniu ar mažiau racionaliu.
On 2026-05-28 09:25 priešpiet, Dainiushas wrote:
geriau jaučiuosi už neišleistus pinigus pirkdamas kitus žaislus kitiems
hobiams. Žinoma kažkam su neribotais srautais gal tai neaktulu, užtenka
viskam :)On 5/28/2026 8:49 AM, Tomas wrote:
Geriau jausies, jei tau ant antkažio užrašys "Čia guli žmogus
važinėjęs sena Audi" ?On 2026-05-28 08:32 priešpiet, Dainiushas wrote:
trolini, ar nesupranti skirtumo tarp 15k-->3k ir 50k--15k? Tarp kasko
su dviem nuliais ir kasko su trim nuliais? Tarp aptarnavimo už 150€
ir aptarnavimo už 450€?
Smagratis jau išsisėmęs ir nebesisuka, nesikartok ;)On 5/28/2026 8:08 AM, Tomas wrote:
On 2026-05-28 08:03 priešpiet, Dainiushas wrote:
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš 15
metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo
kaštai yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net
turint stalčiuje pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už
tuos kurių dar neturiO sena audi tarp 10 ir 20 metų amžiaus branKsta?
Sniegas, permalink
Gal jo hobis įkalti, ar žolę pašienauti, tada dirbti tingisi, o kai
nedirbi ir trūksta pinigų. Aš asmeniškai nusiperku viską, ką aš noriu.
Kai nori, randi ir būdą kaip padaryti. Man buvo 24 metai, kai aš pirmą
savo žiguliuką nupirkau už 8500 rublių. Po to Gorbio revoliucija, leido
nuosavomis mašinomis taksauti, gyvenau Vilniuje ir betaksaujant pinigų
buvo pilnos kišenės tiesiogine to žodžio prasme. Turėdavau iki 1000
rublių per mėnesį, bet dirbau po 14 valandų per dieną + šeštadieniais.
Namo grįždavau tik pamiegoti. Dabar taip lengvai pinigų neprišienausi,
bet privalumas toks, kad vienam darbe algos normalios, nereikia be proto
arti.
2026-05-28 12:05, Tomas rašė:
Tai, kad tau trūksta pinigų hobiams, nedaro Bronco pasirinkimo kažkokiu
prastesniu ar mažiau racionaliu.On 2026-05-28 09:25 priešpiet, Dainiushas wrote:
geriau jaučiuosi už neišleistus pinigus pirkdamas kitus žaislus
kitiems hobiams. Žinoma kažkam su neribotais srautais gal tai
neaktulu, užtenka viskam :)On 5/28/2026 8:49 AM, Tomas wrote:
Geriau jausies, jei tau ant antkažio užrašys "Čia guli žmogus
važinėjęs sena Audi" ?On 2026-05-28 08:32 priešpiet, Dainiushas wrote:
trolini, ar nesupranti skirtumo tarp 15k-->3k ir 50k--15k? Tarp
kasko su dviem nuliais ir kasko su trim nuliais? Tarp aptarnavimo už
150€ ir aptarnavimo už 450€?
Smagratis jau išsisėmęs ir nebesisuka, nesikartok ;)On 5/28/2026 8:08 AM, Tomas wrote:
On 2026-05-28 08:03 priešpiet, Dainiushas wrote:
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš
15 metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo
kaštai yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net
turint stalčiuje pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už
tuos kurių dar neturiO sena audi tarp 10 ir 20 metų amžiaus branKsta?
Tomas, permalink
Geriau jausies, jei tau ant antkapio užrašys "Čia guli žmogus važinėjęs
sena Audi" ?
On 2026-05-28 08:32 priešpiet, Dainiushas wrote:
trolini, ar nesupranti skirtumo tarp 15k-->3k ir 50k--15k? Tarp kasko su
dviem nuliais ir kasko su trim nuliais? Tarp aptarnavimo už 150€ ir
aptarnavimo už 450€?
Smagratis jau išsisėmęs ir nebesisuka, nesikartok ;)On 5/28/2026 8:08 AM, Tomas wrote:
On 2026-05-28 08:03 priešpiet, Dainiushas wrote:
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš 15
metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo kaštai
yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net turint
stalčiuje pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už tuos kurių
dar neturiO sena audi tarp 10 ir 20 metų amžiaus branKsta?
Sniegas, permalink
Ataušk, ne visi centus skaičiuoja. Kugos draudimas 530 eurų metams. Nori
pasakyti, kad tai nepakeliama suma? Aš tai nesuprantu žmonių, kurie
svetimas išlaidas skaičiuoja. Aš manau, kad visam pasauliui giliai px
kiek aš gaunu ir kiek aš išleidžiu. Aš šiais metais investavau 185,50
GBP, grąža mažiausiai 7165 GBP + indeksavimas dėl infliacijos, taip kad
tie draudimai chujimai ir aptarnavimai yra visiškai px.
2026-05-28 08:32, Dainiushas rašė:
trolini, ar nesupranti skirtumo tarp 15k-->3k ir 50k--15k? Tarp kasko su
dviem nuliais ir kasko su trim nuliais? Tarp aptarnavimo už 150€ ir
aptarnavimo už 450€?
Smagratis jau išsisėmęs ir nebesisuka, nesikartok ;)On 5/28/2026 8:08 AM, Tomas wrote:
On 2026-05-28 08:03 priešpiet, Dainiushas wrote:
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš 15
metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo kaštai
yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net turint
stalčiuje pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už tuos kurių
dar neturiO sena audi tarp 10 ir 20 metų amžiaus branKsta?
Dainiushas, permalink
tai ką ir sakau, magnatai neskaičiuoja :D
px realiai visiems tavo baPkės, šiaip čia garsiai galvoju apie
F.O.R.D.'ą ir kiek jis gali kainuot.
On 5/28/2026 7:11 PM, Sniegas wrote:
Ataušk, ne visi centus skaičiuoja. Kugos draudimas 530 eurų metams. Nori
pasakyti, kad tai nepakeliama suma? Aš tai nesuprantu žmonių, kurie
svetimas išlaidas skaičiuoja. Aš manau, kad visam pasauliui giliai px
kiek aš gaunu ir kiek aš išleidžiu. Aš šiais metais investavau 185,50
GBP, grąža mažiausiai 7165 GBP + indeksavimas dėl infliacijos, taip kad
tie draudimai chujimai ir aptarnavimai yra visiškai px.2026-05-28 08:32, Dainiushas rašė:
trolini, ar nesupranti skirtumo tarp 15k-->3k ir 50k--15k? Tarp kasko
su dviem nuliais ir kasko su trim nuliais? Tarp aptarnavimo už 150€ ir
aptarnavimo už 450€?
Smagratis jau išsisėmęs ir nebesisuka, nesikartok ;)On 5/28/2026 8:08 AM, Tomas wrote:
On 2026-05-28 08:03 priešpiet, Dainiushas wrote:
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš 15
metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo
kaštai yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net
turint stalčiuje pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už
tuos kurių dar neturiO sena audi tarp 10 ir 20 metų amžiaus branKsta?
Sniegas, permalink
Niekam nerūpi, kiek jis gali kainuoti. Arba perki, arba neperki ir
toliau vaikštai po turgų.
2026-05-29 13:43, Dainiushas rašė:
tai ką ir sakau, magnatai neskaičiuoja :D
px realiai visiems tavo baPkės, šiaip čia garsiai galvoju apie
F.O.R.D.'ą ir kiek jis gali kainuot.On 5/28/2026 7:11 PM, Sniegas wrote:
Ataušk, ne visi centus skaičiuoja. Kugos draudimas 530 eurų metams.
Nori pasakyti, kad tai nepakeliama suma? Aš tai nesuprantu žmonių,
kurie svetimas išlaidas skaičiuoja. Aš manau, kad visam pasauliui
giliai px kiek aš gaunu ir kiek aš išleidžiu. Aš šiais metais
investavau 185,50 GBP, grąža mažiausiai 7165 GBP + indeksavimas dėl
infliacijos, taip kad tie draudimai chujimai ir aptarnavimai yra
visiškai px.2026-05-28 08:32, Dainiushas rašė:
trolini, ar nesupranti skirtumo tarp 15k-->3k ir 50k--15k? Tarp kasko
su dviem nuliais ir kasko su trim nuliais? Tarp aptarnavimo už 150€
ir aptarnavimo už 450€?
Smagratis jau išsisėmęs ir nebesisuka, nesikartok ;)On 5/28/2026 8:08 AM, Tomas wrote:
On 2026-05-28 08:03 priešpiet, Dainiushas wrote:
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš 15
metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo
kaštai yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net
turint stalčiuje pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už
tuos kurių dar neturiO sena audi tarp 10 ir 20 metų amžiaus branKsta?
Nerijus, permalink
On 5/28/26 08:08, Tomas wrote:
O sena audi tarp 10 ir 20 metų amžiaus branKsta?
Tajota tai 100% branksta. Gal ir aubi taip pat, visko gali buti.
Bronco, permalink
On 2026-05-29 09:16, Nerijus wrote:
Tajota tai 100% branksta. Gal ir aubi taip pat, visko gali buti.
Sena tajota taip pyst ir pabrango čia prieš kelis metus, o paskui stabiliai laiko kainą :]
Sniegas, permalink
Už mano nugaros UK biudžetas stovi, tai ko nepirkti? Mano tokia
situacija, lyg dirbčiau dvejose darbovietėse, bet vienoje dirbti
nereikia, tik pinigus moka :)
2026-05-28 08:03, Dainiushas rašė:
uj nepasakysiu, paskutinius telvizorių ir šaldytuvą pirkau prieš 15
metų, tai be nuomonės kiek jie ten pinga :)Bet taip, naujo automobilio nuvertėjimas, priežiūros, draudimo kaštai
yra svarbus kriterijus sprendžiant apie jo pirkimą, net turint stalčiuje
pakankamai pinigų. Ir jau nekalbant kai perki už tuos kurių dar neturi
Bronco, permalink
On 2026-05-25 10:05, Tomas wrote:
Va bronco turbūt daug metų nekeitė nei smagračio, nei kolektoriaus.
O kas tai yra? :]
News Reader, permalink
Smagrati keisti nebutina.
Na suksis ne taip smagiai, bet suksis toliau.
O isiurbimo kolektoriu dabar kiekviena namu seimininke pasikeistu - nes
jie dabar plastikiniai, delto varztai neuzrudija.
On 25/05/2026 08:03, Tomas wrote:
Jo, tik nusipirkęs, o paskui periodiškai, turi pasikeisti smagratį su
sankabą ir isiurbimo kolektorių.On 2026-05-23 11:37 popiet, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus
galus dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą salone
ar kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir
važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų
eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog
kasmet buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas skaičiavo
viskam, įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas parduodant po 5-
ių metų, kuro, elektros, aptarnavimų, visokias kompensacines išmokas
ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų kanalas.
Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam buvo netikėti,
nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės. Nors esminio
didelio skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską susumavus gavosi pigiau.
Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4 pusę
dėl klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Dainiushas, permalink
kažkur gal nebūtina, B8 greičių dėžėj kažką nuneša jei laiku nepakeiti
On 5/25/2026 9:23 AM, News Reader wrote:
Smagrati keisti nebutina.
Na suksis ne taip smagiai, bet suksis toliau.
Dainiushas, permalink
bet užtai gali nulėkt 5kkm per savaitgalį ramEJ
On 5/25/2026 8:03 AM, Tomas wrote:
Jo, tik nusipirkęs, o paskui periodiškai, turi pasikeisti smagratį su
sankabą ir isiurbimo kolektorių.On 2026-05-23 11:37 popiet, Dainiushas wrote:
įsivaizduoji ant kiek pigiau už anas abi sena dyzelinė Audi? :D
On 5/23/2026 12:54 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-22 07:32, News Reader wrote:
tik nepagalvoji, kad uz ta lowenda moki premium kainas
arba tau suprantamais terminais kalbant - esi ispistas per visus
galus dar neisvaziaves is salono 🙂Čia klausimas, sakyčiau, filosofinis kaip geriau. Vieną kartą salone
ar kasdien po truputį :]p.s. jei kalbėt rimtai, kaip tik prieš porą dienų vieną YT video
žiūrėjau, kur rusakalbis autorius, gyvenantis Barselonoje ir
važinėjantis po Europą, lygino Model Y su RAV4 PHEV visų
eksploatacijos išlaidų per 5-is metus išklotinę, su sąlyga, jog
kasmet buvo nuvažiuojama po 22 kkm. Ir realias išlaidas skaičiavo
viskam, įskaitant kainą perkant abi auto, kainą jas parduodant po 5-
ių metų, kuro, elektros, aptarnavimų, visokias kompensacines išmokas
ir t.t..Autorius pats važinėja su Model Y ir ten grynai elektrikų kanalas.
Finale jam teko pripažinti, jog rezultatai jam pačiam buvo netikėti,
nes jis tikėjosi vienareikšmiškos Tesla pergalės. Nors esminio
didelio skirtumo ir nesigavo, bet RAV4 viską susumavus gavosi pigiau.
Simboliškai, bet pigiau.Lietuvos sąlygomis šis balansas pasislinktų dar labiau į RAV4 pusę
dėl klimato sąlygų skirtumo su Barselona.Šitas video, jei kam įdomu:
Sail, permalink
Jei savaitgalis tai šeštadienis + sekmadienis, gaunas per 48 valandas 5k km.
Kitaip sakant, vidutinis greitis 104 km/h dvi paras nemiegant ir pamyžt
nesustojant.
Aš nesugebėčiau.
On 2026-05-25 09:36, Dainiushas wrote:
bet užtai gali nulėkt 5kkm per savaitgalį ramEJ
E-Zyz, permalink
... ir pamyžt nesustojant.
Taigi ne su elektriniu drundalietu važiuoja...
Bronco, permalink
On 2026-05-25 13:07, E-Zyz wrote:
... ir pamyžt nesustojant.
Taigi ne su elektriniu drundalietu važiuoja...
hehe. kaip tik sekmadienį važiavau iš Vilniaus į Palangą. Myžt nestojau, nes ir kavos nestojau gerti. Pakeliui aplenkiau dvi teslas. O kiek jų aplenkiau besikraunančias elektros stotelėse, nežinau :] Blemba, trasa vakare tuščia tuščia, kartais iki horizonto ne vienos auto. Todėl tiek mažai teslų lenkiau :]
ManXP, permalink
Kaip tik savaitgalio naktį važiavau iš Kauno į Vilnių ir atgal, pakeliui
aplenkiau nevalinančią BMW M8 (nes kai pagreitėjo iki 200+ km/h, toks
vaizdas, kad pas "bahūrą" variklis sugedo, bet spėju benziną taupė nes
brangus). O kiek aplenkiau besipildančių degalinėse, nežinau :) Myžt
nestojau... Kelias irgi tuščias buvo, matyt todėl tiek benzinų/dyzelių
lenkiau :)
On 2026-05-27 03:53, Bronco wrote:
>
hehe. kaip tik sekmadienį važiavau iš Vilniaus į Palangą. Myžt nestojau,
nes ir kavos nestojau gerti. Pakeliui aplenkiau dvi teslas. O kiek jų
aplenkiau besikraunančias elektros stotelėse, nežinau :] Blemba, trasa
vakare tuščia tuščia, kartais iki horizonto ne vienos auto. Todėl tiek
mažai teslų lenkiau :]
Teisybės Dėlė, permalink
Automobilis šviesiai pilkas gal? Kažkosk įtartinas vis maišosi po kojom
Kaune.
On 5/27/2026 8:57 PM, ManXP wrote:
Kaip tik savaitgalio naktį važiavau iš Kauno į Vilnių ir atgal,
ManXP, permalink
Šviesiai pilkas, bet pačiam Kaune tai nebent netoli magistralės
Vilnius-Klaipėda važinėju, dažniau būnu pačioj magistralėj arba
Vilniuj/Klaipėdoj :)
On 2026-05-27 22:36, Teisybės Dėlė wrote:
Automobilis šviesiai pilkas gal? Kažkosk įtartinas vis maišosi po kojom
Kaune.On 5/27/2026 8:57 PM, ManXP wrote:
Kaip tik savaitgalio naktį važiavau iš Kauno į Vilnių ir atgal,
Bronco, permalink
On 2026-05-20 09:42, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų. Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus prie tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama (arba ją paleis per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos tipą pasirinko užsakovas).
:))))))
Tai belieka tikėtis, kad esamuose modeliuose dar nėra atitinkamo hardware'o ir po kažkurio automatinio atnaujinimo nereikės kiekvieną kartą važiuojant pro maxima klausyt apie akcijas skalbimo milteliams 🙂
:]
eSSas, permalink
On 20/05/2026 09:42, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų. Taigi
nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus prie tam
tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama (arba ją paleis
per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos tipą pasirinko
užsakovas).
Užpatentavo, pfff. Nieko tai nereiškia, dar ne tokių lempinių patentų
būta, esama ir bus
Grįžtant prie slyvos appso - jis tokio "funkcionalumo" lygio, kad
parduot prenumeratą bus mission impossible 100500
S.
autopagalba, permalink
Apps galima atnaujinti. Cia gal svarbiau funkcijos. Uz 5G rysi kas menesi
tenka kazkam susimoketi.
eSSas trach@tibid.ax wrote:
On 20/05/2026 09:42, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų. Taigi
nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus prie tam
tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama (arba ją paleis
per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos tipą pasirinko
užsakovas).Užpatentavo, pfff. Nieko tai nereiškia, dar ne tokių lempinių patentų
būta, esama ir busGrįžtant prie slyvos appso - jis tokio "funkcionalumo" lygio, kad
parduot prenumeratą bus mission impossible 100500S.
eSSas, permalink
On 20/05/2026 19:29, autopagalba wrote:
Apps galima atnaujinti. Cia gal svarbiau funkcijos. Uz 5G rysi kas menesi
tenka kazkam susimoketi.
Už tokį appsą mokėt būtų savęs negerbimas
S.
Grįžtant prie slyvos appso - jis tokio "funkcionalumo" lygio, kad
parduot prenumeratą bus mission impossible 100500
Sniegas, permalink
Svarbiausia užkurti žiemą iš namų, ir įkrovą pasitikrinti, jei auto
stovi viešoje stotelėje.
2026-05-20 19:21, eSSas rašė:
On 20/05/2026 09:42, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų.
Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus
prie tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama (arba
ją paleis per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos tipą
pasirinko užsakovas).Užpatentavo, pfff. Nieko tai nereiškia, dar ne tokių lempinių patentų
būta, esama ir busGrįžtant prie slyvos appso - jis tokio "funkcionalumo" lygio, kad
parduot prenumeratą bus mission impossible 100500S.
Teisybės Dėlė, permalink
On 5/20/2026 10:04 PM, Sniegas wrote:
ir įkrovą pasitikrinti, jei auto stovi viešoje stotelėje.
įkrovą rodys igničio appsas
News Reader, permalink
appsas patogu jeigu laikai masina ant laido pakabinta. Gali nustatyti,
kad automatu krautusi iki 80% is karto kai tik pajungiamas laidas. O tam
tikrom zinomom valandom (pvz. darbo dienomis vaziuoti i darba, namo)
nustatyti, kad pakrautu iki 100% ir pasildytu.
Nes visa laika sildyti, o taip pat visa laika baterija laikyti ant 100%
irgi nepageidaujama.
Lieka atvejai kai isvaziavimai yra neplanuoti. Tada likus kazkiek laiko
iki isvaziavimo appse paspaudi krauti iki 100% ir sildyti jeigu reikia.
Va toks tas appso patogumas.
On 20/05/2026 22:04, Sniegas wrote:
Svarbiausia užkurti žiemą iš namų, ir įkrovą pasitikrinti, jei auto
stovi viešoje stotelėje.2026-05-20 19:21, eSSas rašė:
On 20/05/2026 09:42, ManXP wrote:
Gal ir nepakeis, nes Ford nori atsigriebt per pajamas iš reklamų.
Taigi nesenai užpatentavo tokį dalyką, kad automobiliui privažiavus
prie tam tikros vietos (pvz. parduotuvės), ekrane iššoks reklama
(arba ją paleis per garsiakalbius, priklausomai nuo to, kokį reklamos
tipą pasirinko užsakovas).Užpatentavo, pfff. Nieko tai nereiškia, dar ne tokių lempinių patentų
būta, esama ir busGrįžtant prie slyvos appso - jis tokio "funkcionalumo" lygio, kad
parduot prenumeratą bus mission impossible 100500S.