Sniegas, permalink
Stabdyk arklius, aš namuose iš rozetės pašildyti neturėsiu galimybės,
nes rozetė darbe. Per šalčius per appsą nuotoliu užvesiu ir pašildysiu
benzinu, kad atitirptų langai. Man nėra aktualu pats šaltis, aktualu
langų apšalimas. Aš namų duris uždarau 7:23 val., 4 minutės iki
aikštelės ir 7:30 val. turiu paimti laukiančius žmonės. Jei aš prie
laukiančių žmonių atvažiuosiu anksčiau - jie nebus iš namų atėję, jei
vėliau - jie trepsės šaltyje. Todėl man aktualu švarūs langai, o ne
elektra/benzinas. Jei Qashqai būtų su šildomu stiklu būdų dzin ta Kuga,
nebūčiau pirkęs. Dar mažiausiai 3 žiemos laukia, tada spręsiu ar
pratęsti dar dviem žiemom. Red line, ar kaip čia pavadinti, yra 2030 05
12 - tada anglai pradės mokėti pensiją už 20 metų stažo. Kiek tempsiu
darbe būdamas anglišku pensininku - nežinau. Gausiu tris pensijas, alga
nebus aktuali, bet aš žinau, kad nedirbti neįdomu, todėl neskubu tapti
pensininku.
2026-05-16 20:08, Bronco rašė:
On 2026-05-16 20:03, Sniegas wrote:
Todėl aš ir nenorėjau LFP baterijos.
Tu net nesupratai, ką tau DI parašė. Savaiminio išsikrovimo nėra, yra
baterijos parametrų pasikeitimas šaltyje. Tiesiog virtuali momentinė
talpa mažesnė ir galimybės atiduoti ir priimti įkrovą pas LFP labiau
sumažėja, nei pas NCM.Jei tu planuoji be išankstinio pašildymo nuo rozetės važiuoti į darbą,
tada jo, bus truputį geriau su NCM, bet jei važiuosi kaip baltas žmogus,
t.y. jau sušildęs karutį nuo rozetės, viskas bus identiškai ir NCM ir
LFP atveju.Beje, ar žinai, jog tau grynai ant elektros šaltyje nuvažiuoti iki darbo
be išankstinio pašildymo nuo rpzetės, tavo Kuga net ir su NCM baterija
neleis?