Lyg dar yra kelios Vilniuj, viena Šventojoj, daugiau neteko girdėt, bet
ir nesidomėjau, nes tos nemokamos po 11 KW. Aišku, jei atvažiuoji
pasivaikščiot ar šiaip ką nors veikt ir turi galimybę palikt auto keliom
valandom, zjb variantas.
On 2026-05-13 14:08, foonia wrote:
Herkus web@email.com Wrote in message:r
EV sindromas - pradeda važinėt, kur anksčiau nereikėjo.> "E-Zyz" cust.software@gmail.com rašė:> > Jei BEV raso, kad nuvaziuoja 600 pagal wltp, tai autostradoj liks 400,> > normaliu greiciu vaziuojant. Tokia ziema kaip praeita, gali ir 200-300km> > likti. Jau nekomfortas, juros is Vilniaus gali ir nepasiekti.> > Kiek kartų šią žiemą iš Vilniaus važiavai prie jūros?
Arba atvirksciai, gerai pagalvoja pries vaziuodami. Chaliavo krovimo stoteliu progama lygai baigta ar dar liko kazkur ju?