Tai taip, kaip jau sakiau, man asmeniškai elektra sėdynėse irgi nafig
reikalinga, bet su sąlyga, kad man su žmona iš esmės tinka ta pati
padėtis, tai realiai px, kažkada pamaigiau tas knopkes ir pamiršau,
principe vienodai šviečia ar elektra ar mechanika ;-)
O Mazda eksploatuojasi lygiai taip kaip ir tikėjausi - dėmėsį mašinai
skiriu kartą per metus aptarnavimui (tepalai, filtrai už 2xx Eur,
tiksliai nepamenu), kas kelis mėn patikrinu padangų slėgį ir
vidutiniškai kas porą savaičių užpilu benzo :-)
--
Caponi
Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G
On 2026-05-07 12:48, Dainiushas wrote:
nu nebūkit tokie rimti :).
elektrinės man nepatinka, kad pirmyn atgal lėta važiuoja, kai reikia
kažką tvarkyt ar ką, nu patraukei nustūmei ir viskas. O čia
bzzzzzzzzzzzzz......
Kaip Mazda eksploatuojasi, beje?
On 5/7/2026 12:03 PM, Caponi wrote:
Vėlgi, nebūtinai, pvz., mano atveju paskutinius kelis metus 2 mašinos
praverstų kokius 2-3 kartus per metus - klausimas gerokai paprasčiau
ir pigiau išsprendžiamas Bolto pagalba. Tuo tarpu minėto kaimyno
atveju yra 2 mašinos, bet pas juos jos skirstomos labiau pagal
paskirtį, o ne vairuojantį asmenį.
--
Caponi
Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G
On 2026-05-07 08:00, Dainiushas wrote:
tai čia gaunasi varguolio opcija kažkokia, kai visa šeima turi viena
mašina dalintis :D
On 5/7/2026 5:50 AM, Bronco wrote:
On 2026-05-07 00:50, Caponi wrote:
Bet va turiu kaimynus, kur vyras ~2m, žmona ~1.60, tai kai
vairuotojas keičiasi, elektrinių sėdynių presetai pas juos labai
vartojama fyčia 🙂
Nupasakojai kaip kažkokią įmantrią situaciją. 40 cm ūgio skirtumas
gal ir nemažai, bet šioje temoje visiškai be skirtumo ten 40 cm
skirtumas ar defaultinis ~15-20 cm, vis tiek kai du vairuotojai,
sėdynių atmintis yra must have fyčia.
O kai važinėji karučiu vienas, tai ir mechanika gerai, nes nieko
reguliuot nereikia. Kaip kažkada susireguliavai, taip ir važinėji.