Apocalypto, permalink
Sulaukiau pasiūlymo naudoti Dinitrol anikorozinį purškalą mašinos
dugnui. Gal esat susidūrę ir galit išreikšt savo nuomonę?
Antikorozinis |
Apocalypto, permalink
Sulaukiau pasiūlymo naudoti Dinitrol anikorozinį purškalą mašinos
dugnui. Gal esat susidūrę ir galit išreikšt savo nuomonę?
tranzoo, permalink
On 23/04/2026 19:04, Apocalypto wrote:
Sulaukiau pasiūlymo naudoti Dinitrol anikorozinį purškalą mašinos
dugnui. Gal esat susidūrę ir galit išreikšt savo nuomonę?
paruosimas yra labiau svarbu nei priemone
Sail, permalink
Esame susidūrę.
Šitas kur paveiksliuke įdėjai yra vidaus ertmėms, pakankamai skystas.
Bendrai antikorozinis paruošimas yra atskiras mokslas, čia viso
straipsnio reiktų. Kas, kur, kaip.
Ir pakankamai purvinas darbas.
On 2026-04-23 20:04, Apocalypto wrote:
Sulaukiau pasiūlymo naudoti Dinitrol anikorozinį purškalą mašinos
dugnui. Gal esat susidūrę ir galit išreikšt savo nuomonę?
wiza, permalink
Atsimenu žigulius smaluodavo kažkokia smarve tai po to salione jautiesi
kaip traktoriuje. :D
On 2026-04-23 21:08, Sail wrote:
Ir pakankamai purvinas darbas.
Dainiushas, permalink
toks būdavo trosams tepalas. turbūt ir dabar kažkas yra, tirštas lipnus.
pašildai, gal dar praskiedi....ir mozojiesi. Moskvičius sveiku dugnu ir
visom ten arkom išgyveno iki 1996m, 1976 gal gamybos.
On 4/24/2026 5:30 PM, wiza wrote:
Atsimenu žigulius smaluodavo kažkokia smarve tai po to salione jautiesi
kaip traktoriuje. :DOn 2026-04-23 21:08, Sail wrote:
Ir pakankamai purvinas darbas.
Sail, permalink
Ieškojau tokio, nes aktualus būtų ir dabar.
Neradau ant greitųjų. Tirštas lipnus tai ko reikia.
On 2026-04-24 08:30, Dainiushas wrote:
toks būdavo trosams tepalas
foonia, permalink
Dainiushas skirdain@gmail.com Wrote in message:r
toks būdavo trosams tepalas. turbūt ir dabar kažkas yra, tirštas lipnus. pašildai, gal dar praskiedi....ir mozojiesi. Moskvičius sveiku dugnu ir visom ten arkom išgyveno iki 1996m, 1976 gal gamybos.On 4/24/2026 5:30 PM, wiza wrote:> Atsimenu žigulius smaluodavo kažkokia smarve tai po to salione jautiesi > kaip traktoriuje. :D> > On 2026-04-23 21:08, Sail wrote:>> Ir pakankamai purvinas darbas.>
Tai kad elementrariu Bituku pasildytu purksdavo, dar biski atskiesdavo benzu.
--
foonia
----Android NewsGroup Reader----
https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html
pininfarina, permalink
On 2026-04-25 09:26, foonia wrote:
Dainiushas skirdain@gmail.com Wrote in message:r
toks būdavo trosams tepalas. turbūt ir dabar kažkas yra, tirštas lipnus. pašildai, gal dar praskiedi....ir mozojiesi. Moskvičius sveiku dugnu ir visom ten arkom išgyveno iki 1996m, 1976 gal gamybos.On 4/24/2026 5:30 PM, wiza wrote:> Atsimenu žigulius smaluodavo kažkokia smarve tai po to salione jautiesi > kaip traktoriuje. :D> > On 2026-04-23 21:08, Sail wrote:>> Ir pakankamai purvinas darbas.>
Tai kad elementrariu Bituku pasildytu purksdavo, dar biski atskiesdavo benzu.
Pažįstamas diedukas maišydavo movilį su bituku.
foonia, permalink
pininfarina pininfarina@italodisco.com Wrote in message:r
On 2026-04-25 09:26, foonia wrote:> Dainiushas skirdain@gmail.com Wrote in message:r>> toks būdavo trosams tepalas. turbūt ir dabar kažkas yra, tirštas lipnus. pašildai, gal dar praskiedi....ir mozojiesi. Moskvičius sveiku dugnu ir visom ten arkom išgyveno iki 1996m, 1976 gal gamybos.On 4/24/2026 5:30 PM, wiza wrote:> Atsimenu žigulius smaluodavo kažkokia smarve tai po to salione jautiesi > kaip traktoriuje. :D> > On 2026-04-23 21:08, Sail wrote:>> Ir pakankamai purvinas darbas.>> > Tai kad elementrariu Bituku pasildytu purksdavo, dar biski atskiesdavo benzu.Pažįstamas diedukas maišydavo movilį su bituku.
Ajo, dar ir movilio dadedavo.
--
foonia
----Android NewsGroup Reader----
https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html
Dainiushas, permalink
tai viskuo purkšdavo ką gaudavo. Kažkas va trosų tepalo gavo :)
On 4/25/2026 9:26 AM, foonia wrote:
Dainiushas skirdain@gmail.com Wrote in message:r
toks būdavo trosams tepalas. turbūt ir dabar kažkas yra, tirštas lipnus. pašildai, gal dar praskiedi....ir mozojiesi. Moskvičius sveiku dugnu ir visom ten arkom išgyveno iki 1996m, 1976 gal gamybos.On 4/24/2026 5:30 PM, wiza wrote:> Atsimenu žigulius smaluodavo kažkokia smarve tai po to salione jautiesi > kaip traktoriuje. :D> > On 2026-04-23 21:08, Sail wrote:>> Ir pakankamai purvinas darbas.>
Tai kad elementrariu Bituku pasildytu purksdavo, dar biski atskiesdavo benzu.
E.D, permalink
NOGROL, berods, vadinosi.
Bet ir Bituką naudodavo. Tas lyg ir laikydavo.
On 24/04/2026 08:30, Dainiushas wrote:
toks būdavo trosams tepalas.
foonia, permalink
"E.D" bus@kai.reikes Wrote in message:r
NOGROL, berods, vadinosi.Bet ir Bituką naudodavo. Tas lyg ir laikydavo.On 24/04/2026 08:30, Dainiushas wrote:> toks būdavo trosams tepalas.
Nigrol cia tepalas, faktas kad maisydavo belenka ka turejo po ranka ir galejo gauti.
--
foonia
----Android NewsGroup Reader----
https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html
Sail, permalink
Bitukas yra gana kieta danga, ant rudžių tiesiai dar blogiau. Drėgmė
palenda po apačia ir pūva dar labiau.
Jei sumaišai su kokiu tepalu, tai jau gaunas skystensis ir riebesnis
dalykas, kuris koroziją jau stabdo. Galima būtų klampesniu tepalu
nutepti, tik kad jis nesilaiko.
Taip va ir ieškomas kompromisas tarp atsparumo nuplovimui ir apsaugos
nuo korozijos.
On 2026-04-27 09:19, foonia wrote:
Nigrol cia tepalas, faktas kad maisydavo belenka ka turejo po ranka ir galejo gauti.
Saulekas, permalink
Bandau savo receptà, nigrololas(lytagra), bièiø vaðkas (turiu ið savo bityno
soðiai), bitumine danga vokiðka su kokiu tai mikroplauðu(MIPA
Underbodenschutz). Viskas "iðverdama" tepamas tik pakaitinus teptuku, kol
ðiultas dengia gerai ir greitai stingsta nes vaðkas taip elgiasi, nuo rankø
muilas ir pasta sunkiai nuplauna, vaðkas biðki rûgðtinë terpë, vaðkas
plaunasi tik su stipriu ðarmu, bet nigrolas rudis perkanda ir sustabdo.
Kolkas tepu papildomai ant daliø kurios nudaþytos su KÈ-190 daþais
antikoru, kurie irgi ganetinai gerai laiko, jau patikrinta priëð kelis metus
vaþiuoklës visi balkiai ganetinai gerai atrodo po keleta sezonø Aiðku KÈ
tepdavau tik po 1 kartà pradþioje, nors instrukcijoje paraðyti ir apie tris
tepimus:) Dabar nutepiau tris :). Matysiu kas gausi laiko turi pasikrapðtyti
prie seno auto.
"Sail" bambarbya.kirgudu@gmail.com wrote in message
news:10sn4li$2oisd$1@news.rkm.lt...
Bitukas yra gana kieta danga, ant rudþiø tiesiai dar blogiau. Drëgmë
palenda po apaèia ir pûva dar labiau.Jei sumaiðai su kokiu tepalu, tai jau gaunas skystensis ir riebesnis
dalykas, kuris korozijà jau stabdo. Galima bûtø klampesniu tepalu nutepti,
tik kad jis nesilaiko.Taip va ir ieðkomas kompromisas tarp atsparumo nuplovimui ir apsaugos nuo
korozijos.On 2026-04-27 09:19, foonia wrote:
Nigrol cia tepalas, faktas kad maisydavo belenka ka turejo po ranka ir
galejo gauti.
Sail, permalink
Nice. Matau irgi dirbi beprasmiško darbo fronte kaip ir aš kartais.
Idomu kaip tavo receptas elgiasi ant stipriai surūdijusio skardinio
paviršiaus - koks vaizdas po metų?
Aš taip kaip tu tingėdavau, tai arba bitukas plius otrabotkė (per
kažkiek laiko nusiplauna), arba dinitrolo kokie nors produktai.
Dar girdėjau plastilinas padeda paviršinėm kėbulo rūdim, kažkas jį
tirpina skiediklyje ir purškia į ertmes. Bet - nebandžiau nes po ranka
nesimėto.
Nu ir pats liūdniausias dalykas: rūdyja ir ertmės o ne tik paviršius, ir
į visas nepripilsi antikorozinio.
Jei užsiimi rimčiau tvarkyt kaip kad aš šią žiemą dariau, pamatai kiek
teisinga taisyklė kuri sako kad situacija daug blogesnė nei iš pradžių
atrodo.
On 2026-04-27 21:27, Saulekas wrote:
Bandau savo receptą, nigrololas(lytagra), bičių vaškas (turiu iš savo bityno
sošiai), bitumine danga vokiška su kokiu tai mikroplaušu(MIPA
Underbodenschutz). Viskas "išverdama" tepamas tik pakaitinus teptuku, kol
šiultas dengia gerai ir greitai stingsta nes vaškas taip elgiasi, nuo rankų
muilas ir pasta sunkiai nuplauna, vaškas biški rūgštinė terpė, vaškas
plaunasi tik su stipriu šarmu, bet nigrolas rudis perkanda ir sustabdo.
Kolkas tepu papildomai ant dalių kurios nudažytos su KČ-190 dažais
antikoru, kurie irgi ganetinai gerai laiko, jau patikrinta priėš kelis metus
važiuoklės visi balkiai ganetinai gerai atrodo po keleta sezonų Aišku KČ
tepdavau tik po 1 kartą pradžioje, nors instrukcijoje parašyti ir apie tris
tepimus:) Dabar nutepiau tris 🙂. Matysiu kas gausi laiko turi pasikrapštyti
prie seno auto.
For Example John Smith, permalink
O jei noriu nenaują, bet dar visai nesurūdijusį auto pasaugot ir
nupurkšti visą dugną, angas visokias, kokią firmelę ar garažiuką
rekomenduotumėt?
2026-04-28 08:12, Sail rašė:
Nice. Matau irgi dirbi beprasmiško darbo fronte kaip ir aš kartais.
Idomu kaip tavo receptas elgiasi ant stipriai surūdijusio skardinio
paviršiaus - koks vaizdas po metų?Aš taip kaip tu tingėdavau, tai arba bitukas plius otrabotkė (per
kažkiek laiko nusiplauna), arba dinitrolo kokie nors produktai.Dar girdėjau plastilinas padeda paviršinėm kėbulo rūdim, kažkas jį
tirpina skiediklyje ir purškia į ertmes. Bet - nebandžiau nes po ranka
nesimėto.Nu ir pats liūdniausias dalykas: rūdyja ir ertmės o ne tik paviršius, ir
į visas nepripilsi antikorozinio.Jei užsiimi rimčiau tvarkyt kaip kad aš šią žiemą dariau, pamatai kiek
teisinga taisyklė kuri sako kad situacija daug blogesnė nei iš pradžių
atrodo.On 2026-04-27 21:27, Saulekas wrote:
Bandau savo receptą, nigrololas(lytagra), bičių vaškas (turiu iš savo
bityno
sošiai), bitumine danga vokiška su kokiu tai mikroplaušu(MIPA
Underbodenschutz). Viskas "išverdama" tepamas tik pakaitinus teptuku, kol
šiultas dengia gerai ir greitai stingsta nes vaškas taip elgiasi, nuo
rankų
muilas ir pasta sunkiai nuplauna, vaškas biški rūgštinė terpė, vaškas
plaunasi tik su stipriu šarmu, bet nigrolas rudis perkanda ir sustabdo.
Kolkas tepu papildomai ant dalių kurios nudažytos su KČ-190 dažais
antikoru, kurie irgi ganetinai gerai laiko, jau patikrinta priėš kelis
metus
važiuoklės visi balkiai ganetinai gerai atrodo po keleta sezonų Aišku KČ
tepdavau tik po 1 kartą pradžioje, nors instrukcijoje parašyti ir apie
tris
tepimus:) Dabar nutepiau tris 🙂. Matysiu kas gausi laiko turi
pasikrapštyti
prie seno auto.
Nerijus, permalink
On 4/28/26 10:41, For Example John Smith wrote:
O jei noriu nenaują, bet dar visai nesurūdijusį auto pasaugot ir
nupurkšti visą dugną, angas visokias, kokią firmelę ar garažiuką
rekomenduotumėt?
Nu tai dinitrolas dabar jau nemadoj? Ar blogai daro?
For Example John Smith, permalink
2026-04-28 10:54, Nerijus rašė:
On 4/28/26 10:41, For Example John Smith wrote:
O jei noriu nenaują, bet dar visai nesurūdijusį auto pasaugot ir
nupurkšti visą dugną, angas visokias, kokią firmelę ar garažiuką
rekomenduotumėt?Nu tai dinitrolas dabar jau nemadoj? Ar blogai daro?
Nežinau madų ir nė karto tokios paslaugos nepirkau, todėl klausiu. Net
neabejoju, kad čia bus pirkusių ir ne kartą.
foonia, permalink
For Example John Smith for@mailinator.com Wrote in message:r
O jei noriu nenaują, bet dar visai nesurūdijusį auto pasaugot ir nupurkšti visą dugną, angas visokias, kokią firmelę ar garažiuką rekomenduotumėt?2026-04-28 08:12, Sail rašė:> Nice. Matau irgi dirbi beprasmiško darbo fronte kaip ir aš kartais.> > Idomu kaip tavo receptas elgiasi ant stipriai surūdijusio skardinio > paviršiaus - koks vaizdas po metų?> > Aš taip kaip tu tingėdavau, tai arba bitukas plius otrabotkė (per > kažkiek laiko nusiplauna), arba dinitrolo kokie nors produktai.> > Dar girdėjau plastilinas padeda paviršinėm kėbulo rūdim, kažkas jį > tirpina skiediklyje ir purškia į ertmes. Bet - nebandžiau nes po ranka > nesimėto.> > Nu ir pats liūdniausias dalykas: rūdyja ir ertmės o ne tik paviršius, ir > į visas nepripilsi antikorozinio.> > Jei užsiimi rimčiau tvarkyt kaip kad aš šią žiemą dariau, pamatai kiek > teisinga taisyklė kuri sako kad situacija daug blogesnė nei iš pradžių > atrodo.> > On 2026-04-27 21:27, Saulekas wrote:>> Bandau savo receptą, nigrololas(lytagra), bičių vaškas (turiu iš savo >> bityno>> sošiai), bitumine danga vokiška su kokiu tai mikroplaušu(MIPA>> Underbodenschutz). Viskas "išverdama" tepamas tik pakaitinus teptuku, kol>> šiultas dengia gerai ir greitai stingsta nes vaškas taip elgiasi, nuo >> rankų>> muilas ir pasta sunkiai nuplauna, vaškas biški rūgštinė terpė, vaškas>> plaunasi tik su stipriu šarmu, bet nigrolas rudis perkanda ir sustabdo.>> Kolkas tepu papildomai ant dalių kurios nudažytos su KČ-190 dažais>> antikoru, kurie irgi ganetinai gerai laiko, jau patikrinta priėš kelis >> metus>> važiuoklės visi balkiai ganetinai gerai atrodo po keleta sezonų Aišku KČ>> tepdavau tik po 1 kartą pradžioje, nors instrukcijoje parašyti ir apie >> tris>> tepimus:) Dabar nutepiau tris 🙂. Matysiu kas gausi laiko turi >> pasikrapštyti>> prie seno auto.
Jeigu miestas default - Makvis Dinitrol Savanoriu pr., dar yra Krown bet nebandziau.
--
foonia
----Android NewsGroup Reader----
https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html
rr, permalink
On 2026-04-28 10:41, For Example John Smith wrote:
O jei noriu nenaują, bet dar visai nesurūdijusį auto pasaugot ir
nupurkšti visą dugną, angas visokias, kokią firmelę ar garažiuką
rekomenduotumėt?
SUVO dariau Verso, kaip ir ok viskas
bzik, permalink
du kartus dariau pas šitą
https://www.info.lt/imones/Antikorozinis-centras-UAB/2340295
Liepdavo po metų atvažiuot patikrinimui ir pataisymams, bet tie metai
taip greitai bėga.
Viena auto atvažinėjo 8m. Kita ketvirti. Abi išpurkštos prieš
lietuviškas druskas.
Nelandžioju po auto, kad žinočiau kaip atrodo mano vs. panašaus amžiaus
neapdorota. Bent dabartinę nuplovęs jis įvertino kaip labai geros
būklės. O renkantis jau žinojau, kad rūdys yra silpnoji modelio vieta.
On 28/04/2026 10:41, For Example John Smith wrote:
O jei noriu nenaują, bet dar visai nesurūdijusį auto pasaugot ir
nupurkšti visą dugną, angas visokias, kokią firmelę ar garažiuką
rekomenduotumėt?2026-04-28 08:12, Sail rašė:
Nice. Matau irgi dirbi beprasmiško darbo fronte kaip ir aš kartais.
Idomu kaip tavo receptas elgiasi ant stipriai surūdijusio skardinio
paviršiaus - koks vaizdas po metų?Aš taip kaip tu tingėdavau, tai arba bitukas plius otrabotkė (per
kažkiek laiko nusiplauna), arba dinitrolo kokie nors produktai.Dar girdėjau plastilinas padeda paviršinėm kėbulo rūdim, kažkas jį
tirpina skiediklyje ir purškia į ertmes. Bet - nebandžiau nes po ranka
nesimėto.Nu ir pats liūdniausias dalykas: rūdyja ir ertmės o ne tik paviršius,
ir į visas nepripilsi antikorozinio.Jei užsiimi rimčiau tvarkyt kaip kad aš šią žiemą dariau, pamatai kiek
teisinga taisyklė kuri sako kad situacija daug blogesnė nei iš pradžių
atrodo.On 2026-04-27 21:27, Saulekas wrote:
Bandau savo receptą, nigrololas(lytagra), bičių vaškas (turiu iš savo
bityno
sošiai), bitumine danga vokiška su kokiu tai mikroplaušu(MIPA
Underbodenschutz). Viskas "išverdama" tepamas tik pakaitinus teptuku,
kol
šiultas dengia gerai ir greitai stingsta nes vaškas taip elgiasi, nuo
rankų
muilas ir pasta sunkiai nuplauna, vaškas biški rūgštinė terpė, vaškas
plaunasi tik su stipriu šarmu, bet nigrolas rudis perkanda ir sustabdo.
Kolkas tepu papildomai ant dalių kurios nudažytos su KČ-190 dažais
antikoru, kurie irgi ganetinai gerai laiko, jau patikrinta priėš
kelis metus
važiuoklės visi balkiai ganetinai gerai atrodo po keleta sezonų Aišku KČ
tepdavau tik po 1 kartą pradžioje, nors instrukcijoje parašyti ir
apie tris
tepimus:) Dabar nutepiau tris 🙂. Matysiu kas gausi laiko turi
pasikrapštyti
prie seno auto.
Teisybės Dėlė, permalink
dariaus 3-5 metų japonams SUVO Kaune, jei ir atsirado kokios rūdys, tai
nesimatė.
On 4/28/2026 10:41 AM, For Example John Smith wrote:
O jei noriu nenaują, bet dar visai nesurūdijusį auto pasaugot ir
nupurkšti visą dugną, angas visokias, kokią firmelę ar garažiuką
rekomenduotumėt?
Apocalypto, permalink
Meistriukas sakė kad savo Caravelle purškia tokiu kas metus, o užtenka
dugną gerai nušveisti dratiniu šepečiu. Darbas aišku ne iš švariųjų.
On 2026.04.24 07:08, Sail wrote:
Esame susidūrę.
Šitas kur paveiksliuke įdėjai yra vidaus ertmėms, pakankamai skystas.
Bendrai antikorozinis paruošimas yra atskiras mokslas, čia viso
straipsnio reiktų. Kas, kur, kaip.Ir pakankamai purvinas darbas.
On 2026-04-23 20:04, Apocalypto wrote:
Sulaukiau pasiūlymo naudoti Dinitrol anikorozinį purškalą mašinos
dugnui. Gal esat susidūrę ir galit išreikšt savo nuomonę?
Sail, permalink
Tas nėra blogai (ypač kasmet), šitas skystas gerai lenda į tarpus
paskiau apdžiūna. Bet sluoksnis labai plonas.
Aš papildomai ant viršaus užvaryčiau dar kitokiu ertmėms skirtu daiktu,
jis yra riebesnis, sudaro storesnį sluoksnį ir todėl turi ilgiau laikyti:
https://www.autoaibe.lt/chemija/kebulo-apsaugos-priemones~397/elaskon-k-60-ml-antikorozine-skvarbi-danga-ertmems-rusva-1l-s545644.html
Arba kažkas panašaus, ten įvairių gamintojų būna.
Papildomo pysiaus tai pridėtų visai nedaug, nes pasiruošimas ir
nuvalymas pagrindinis vargas. Pats purškimas lengva.
+Būtinai reiktų į slenksčius tokių pačių privaryti, ir į visas įmanomas
ertmes kur įmanoma prieiti. Čia darbo daugiau, bet kasmet ir nedarytum.
Šia žiemą kaip tik tuo užsiiminėjau - virinimas, antikorozinis, galinės
važiuoklės permontavimas ir t.t. Daaaaug beprasmiško darbo. Bet vis zabova.
On 2026-04-24 11:35, Apocalypto wrote:
Meistriukas sakė kad savo Caravelle purškia tokiu kas metus, o užtenka
dugną gerai nušveisti dratiniu šepečiu. Darbas aišku ne iš švariųjų.
Apocalypto, permalink
Ačiū, turėsiu omeny. Teko virint slenksčius, nes yra problemų su TA. ir
nieko nedarant problemų tik daugės...
On 2026.04.24 12:31, Sail wrote:
Tas nėra blogai (ypač kasmet), šitas skystas gerai lenda į tarpus
paskiau apdžiūna. Bet sluoksnis labai plonas.Aš papildomai ant viršaus užvaryčiau dar kitokiu ertmėms skirtu daiktu,
jis yra riebesnis, sudaro storesnį sluoksnį ir todėl turi ilgiau laikyti:
https://www.autoaibe.lt/chemija/kebulo-apsaugos-priemones~397/elaskon-k-60-ml-antikorozine-skvarbi-danga-ertmems-rusva-1l-s545644.htmlArba kažkas panašaus, ten įvairių gamintojų būna.
Papildomo pysiaus tai pridėtų visai nedaug, nes pasiruošimas ir
nuvalymas pagrindinis vargas. Pats purškimas lengva.+Būtinai reiktų į slenksčius tokių pačių privaryti, ir į visas įmanomas
ertmes kur įmanoma prieiti. Čia darbo daugiau, bet kasmet ir nedarytum.Šia žiemą kaip tik tuo užsiiminėjau - virinimas, antikorozinis, galinės
važiuoklės permontavimas ir t.t. Daaaaug beprasmiško darbo. Bet vis zabova.On 2026-04-24 11:35, Apocalypto wrote:
Meistriukas sakė kad savo Caravelle purškia tokiu kas metus, o užtenka
dugną gerai nušveisti dratiniu šepečiu. Darbas aišku ne iš švariųjų.
Lawrence Jamieson, permalink
2026-04-23 20:04, Apocalypto rašė:
Sulaukiau pasiūlymo naudoti Dinitrol anikorozinį purškalą mašinos
dugnui. Gal esat susidūrę ir galit išreikšt savo nuomonę?
Jei nežadi savo auto laikyti tol, kol H numerius išsiimsi, ar tikrai
verta terliotis su tuo antikoroziniu?
Kurios čia mašinos šiais laikais taip pūna, kad reikėtų tuo užsiimti?
Sail, permalink
Realiai visos pūna, klausimas dėl laiko kiek nori naudoti.
Su korozija maždaug tokia matematika:
jei naudosi iki 10 metų - px. Jei ir parūdys kažkiek, reiškia pigiau
prduosi. Daugiau jokio galvaskaudžio. Čia turi būti visi auto
vadeliotojai, kuriems reikia transporo priemonės ir tiek.
jei iki 15 metų - jau reiktų antikorozinio, tada tikėtina laikys. Dar
kaip pasiseks konkrečiam egzemplioriui.
jei iki 20 metų - ko gero ir antikorozinis neišgelbės, čia jau reikia
pastovios priežiūros. Čia riba kai baigiasi protingas eksploatavimas.
20+ metų - bepročiams, hobio megėjams, poxuistams ir pan.
Skirtingos mano mašinos yra skirtingose šių kategorijų lentynose, t.y.
taip išsikristalizavo vaizdas per daug metų.
On 2026-04-28 11:47, Lawrence Jamieson wrote:
Kurios čia mašinos šiais laikais taip pūna, kad reikėtų tuo užsiimti?
Saulekas, permalink
Kadangi esu visada paskutinis automobilio vartotojas ir vaþiuoju kol pamatau
vaizdelá kaip ið multiko "Flinstaunai" tai tada jau sprendþiu kas kur ir
kaip :)
Vienas rodë BYD batareikini 2023m. kaip jau gerai valgo já rudys, tad kuo
naujasnis auto tuo jis labiau ið folgos ir atliekø padarytas, arba
plastikais dar apkabintas kurie gal ir geras variantas bet ne prie didelio
minuso temperatûros. Èia mano nuomuonë. Kita mano nuomuonë kad mano gyvenime
chlamø uþteks ir nesiruoðiu sësti uþ Iphono su ratais. Kovo mënesá nuraðiau
auto su amþiumi 35metø supuvo variklio balkis ir vaþiuoklë jau gali
atsiskirti nuo auto, vakar nuraðiau auto su amþiumi 20m. nes makrofleksas
jau niekur nebesilaiko, plius motoras dumina, duminingumas ant ribos buvo
prieð du metus jau ir dar kruva smulkmenø neskaitant surudijusio këbulo nuo
stogo iki arkø.
Esu padarës nerþaveikinius slenkðèius kur damkratà pakiðti norin auto
pasikelti, tai blin gerai laikë ir tebelaiko, tik reikës ant kito auto
persikelti, nes analogiðka papirkau :)
Dar manau variantas jeigu kokiu ruberoidu karðtai uþtraukti kokias
problemines vietas, bet kolkas tik mintyse.
Dar visus apvalius daigtus, kaip amortikø stakanai geleþiniai,
stabilizatoriaus pagrindinë ðtanga, pusaðius, ir kitus apvalius daigtus
kurie nebijo truputi
karðèio, ákiðu á termofita su klijais, tai tada jau tik metalo perdirbimas
tepadës, rudys ir chemijà nebepaims amþiams.
Varþtus tepu grafitiniu tepalu, tikrai vaduo já sunkiai iðplauna, o loktaità
naudoju tik variklio surinkimui, vaþuoklëje varþtai uþfiksuoti grafitiniu
marmalu :) Ir per 30 metø mano mëgëjiðko autoðalkalvio gyvenime nei vienas
varþtas neatsisukë svaime, nei ratai nei pusaðiai. Bet paskui koks malonumas
ardant, viskas atsisuka ir niekas nelûþta.
"Sail" bambarbya.kirgudu@gmail.com wrote in message
news:10sq09h$2qooo$1@news.rkm.lt...
Realiai visos pûna, klausimas dël laiko kiek nori naudoti.
Su korozija maþdaug tokia matematika:
jei naudosi iki 10 metø - px. Jei ir parûdys kaþkiek, reiðkia pigiau
prduosi. Daugiau jokio galvaskaudþio. Èia turi bûti visi auto
vadeliotojai, kuriems reikia transporo priemonës ir tiek.jei iki 15 metø - jau reiktø antikorozinio, tada tikëtina laikys. Dar
kaip pasiseks konkreèiam egzemplioriui.jei iki 20 metø - ko gero ir antikorozinis neiðgelbës, èia jau reikia
pastovios prieþiûros. Èia riba kai baigiasi protingas eksploatavimas.20+ metø - beproèiams, hobio megëjams, poxuistams ir pan.
Skirtingos mano maðinos yra skirtingose ðiø kategorijø lentynose, t.y.
taip iðsikristalizavo vaizdas per daug metø.On 2026-04-28 11:47, Lawrence Jamieson wrote:
Kurios èia maðinos ðiais laikais taip pûna, kad reikëtø tuo uþsiimti?
Sail, permalink
Su varžtais darau analogiškai, tik naudoju solidolą nes po ranka.
Paskiau sau padėkoji kai atsukti reikia. Žiūrint visokias mašinų
remontininkų laidas visada krenta į akis kad tvarko, bet ateičiai jokio
palengvinimo nepalieka ir apsauga no korozijos nesirūpina. Darbo gi
palaidoja daug.
Kita vertus tavo atveju - ar yra kokia prasmė tavo atveju įdėti tiek
pastangu, išskyrus dėl paties proceso?
Ifono ant ratų ir aš nenoriu. Bet grabų užteks mums dar (tikiuosi).
Su neržaveike vargt tingiu, bet reikalui lopau dugną 1.5 mm skarda. Turi
gyvent pakankamai ilgai.
Ruberoidu traukt dalykas pavojingas. Matau kaip rūdys palenda po
originaliu gamykliniu poliuretanu, kuris kimba ne blogiau nei ruberoidas.
On 2026-04-29 10:30, Saulekas wrote:
Varžtus tepu grafitiniu tepalu, tikrai vaduo jį sunkiai išplauna, o loktaitą
naudoju tik variklio surinkimui, važuoklėje varžtai užfiksuoti grafitiniu
marmalu 🙂 Ir per 30 metų mano mėgėjiško autošalkalvio gyvenime nei vienas
varžtas neatsisukė svaime, nei ratai nei pusašiai. Bet paskui koks malonumas
ardant, viskas atsisuka ir niekas nelūžta.